Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
wybory prezydenckie - mini.jpg
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Pytanie 120/2017 "Połączenie lawendowej z WOW"
14 / 07 / 2017

Proszę o informacje czy jest w planach połączenie ul. Lawendowej z Wschodnią Obwodnicą Wrocławia? Aktualnie zjazd z WOW kończy się ślepą drogą to samo dotyczy ul. Lawendowej, a znacząco poprawiłoby to komunikację i rozładowało częściowo przepełnione skrzyżowanie przy ul. Opolskiej/Kolejowej/Św. Katarzyny.

 

Odpowiedź na pytanie:

 

W odpowiedzi na zapytanie złożone za pomocą formularza internetowego urzędu Miejskiego w Siechnicach dotyczące zjazdu z drogi wojewódzkiej Bielany – Łany – Długołęka od strony ul. Lawendowej w Świętej Katarzynie informuje, że miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego miasta Siechnice dla obszaru położonego w północno-zachodniej części przewiduje jeden zjazd z drogi wojewódzkiej przez ulice Traugutta w Siechnicach.

Wykonanie ww.zjazdu wymaga budowy ul. Traugutta. Obecnie trwają prace związane z aktualizacją planu budowy dróg w Gminie Siechnice. Przedmiotowa inwestycja zostanie ujeta w ww. dokumencie a jej realizacja planowana jest na lata 2018-2022. Ponadto informuję, że trwa postępowanie przetargowe mające na celu wyłonienie wykonawcy opracowującego dokumentacje projektową ul. Ziemskiej w Siechnicach. Realizacja ulicy Ziemskiej wraz z późniejszą przebudową ul. Traugutta umożliwi bezpośrednie włączenie się do drogi wojewódzkiej bez konieczności przejeżdżania przez ul Opolską (DK-94).

 

Z poważaniem

Milan Ušák

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
wybory-prezydenckie-28-czerwca-2020.jpg
Spis-rolny.jpg