Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
wybory prezydenckie - mini.jpg
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Pytanie 64/2017 "Trudności w uzyskaniu informacji od pracowników urzędu"
30 / 05 / 2017

Dzień dobry,

jestem studentką UE we Wrocławiu. Przygotowuję projekt dotyczący analizy gminnych zasobów nieruchomości. Jedną z wybranych gmin do projektu jest gmina Siechnice. Niestety, jest to jedyna gmina, z którą napotkałam problemy z uzyskaniem informacji (na temat zasobu nieruchomości gminy Siechnice- lista nieruchomości budynkowych, będących własnością gminy). Wielokrotnie rozmawiałam z kierownikiem Wydziału Komunalnego, niestety ciągłe przekładanie terminów przedłożenia mi w.w. informacji powoduje niemożność zakończenia projektu przeze mnie. Dzisiaj, pan kierownik poprosił o kolejny tydzień na przygotowanie takich informacji, równocześnie informując, że i ten termin może być ruchomy. Niestety, nie mogę dłużej czekać, gdyż muszę oficjalnie zdać projekt do 07.05. Z przykrością stwierdzam, że to naprawdę niecodzienna sytuacja, gdyż pracując nad kilkoma innymi gminami, nie spotkałam się z takim problemem(ani 27 innych osób, które wybrały pod analizę inne gminy niż Siechnice).

W związku z powyższym chciałabym prosić Pana Burmistrza o pomoc w uzyskaniu informacji dotyczących zasobu nieruchomości gminy Siechnice( listy nieruchomości budynkowych będących własnością gminy Siechnice).

 

 

Odpowiedź na pytanie:

 

     Gmina Siechnice uprzejmie informuje, że w przesłanym piśmie drogą elektroniczną nie doprecyzowała Pani w jakim terminie prosi o udzielenie informacji nt. zasobów będących własnością Gminy Siechnice.

      Z uwagi na wykonywane przez Wydział Komunalny wielu zadań pilnych i bardzo pilnych pominęliśmy mimowolnie Pani prośbę. Po rozmowie telefonicznej w dniu 5.05.2017 r., udzieliliśmy pani szczegółowej odpowiedzi.

     

 

Z poważaniem

Milan Ušák

 

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
wybory-prezydenckie-28-czerwca-2020.jpg
Spis-rolny.jpg