Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
Szukaj
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
baner---turystyczne-top-15.jpg
baner-oferty-pracy.jpg
baner-czujnik-smogu-gmina-s.jpg
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Pytanie 108/2016 "Mieszkanie"
03 / 11 / 2016

Witam mam takie pytanie w chwili obecnej jestem matką samo wychowującą dziecko i w każdej chwili mogę stracić miejsce zamieszkania wraz z synkiem 2letnim i szukam jak najszybciej mieszkania socjalnego co mogę zrobić i jakie dokumenty są mi potrzebne żeby takie mieszkanie załatwić proszę o pomoc

 

Odpowiedź na pytanie:

 

W odpowiedzi na Pani zapytanie w sprawie przydziału lokalu mieszkalnego,  Gmina Siechnice uprzejmie informuje, że w chwili obecnej nie posiada żadnych wolnych lokali mieszkalnych.

Jednocześnie informujemy, że wniosków rodzin oczekujących na przydział lokalu jest około 50. Przydział lokali mieszkalnych na terenie Gminy Siechniceodbywa się zgodnie z obowiązującą uchwałą Rady Miejskiej  w Siechnicach w sprawie zasad wynajmowania lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu Gminy Siechnice ( Nr XXXIX/284/10 z dnia 5 sierpnia2010 roku, ze zmianami ).Kontrolę nad trybem załatwiania i rozpatrywania wniosków o najem lokali sprawuje Komisja ds. rozpatrywania podań o przydział lokalu mieszkalnego składająca się trzech radnych Rady Miejskiej w Siechnicach, przedstawiciela Rady Sołeckiej, Rady Osiedla oraz Rady Miasta Siechnice, przedstawiciela Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej i Urzędu Miejskiego.

Jeżeli nie zwróciła się jeszcze Pani z wnioskiem o przydział lokalu mieszkalnego z zasobów Gminy Siechnice proszę złożyć takie podanie.

 

 

Z poważaniem

 

Milan Ušák

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
baner-targowisko-w-siechnicach.jpg
baner-rekrutacja.jpg
baner-wymiana-pieców-UE.gif