Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Odpowiedź na pytanie nr 204
11 / 02 / 2014

Pytanie:

Szanowny Panie.
Chciałbym wiedzieć jakie są plany odnośnie wielkiego bajora lub wielkiego zbiorowiska kurzu- w zależności od war. atmosferycznych/w Radwanicach , które nazywane jest ulicą gen.Tadeusza Kościuszki /chyba się w grobie przewraca/.
Drugie zapytanie to cóż szanowne władze robią dla mieszkańców Radwanic podążających tzw. chodnikiem wzdłuż ul Opolskiej  od skrzyżowania z ul. Brochowską do Radwanic. Nie wszyscy jeżdżą samochodami, komunikacja miejska tylko do ul.Tyskiej. Obecnie korzystania z tego traktu jest na granicy utraty pewnie życia, zniszonych i ochlapanych błotem ubrań nie wspomnę kto ma to rekompensować poszkodowanym .
Cóż w tych sprawach będzie robione i kiedy, bo życie i zdrowie ludzkie jest niewymierne.

Odpowiedź:


Szanowny Panie,

Uprzejmie informuję, że ulica Tadeusza Kościuszki w Radwanicach jest przewidziana w planie remontów na 2014 r. Odcinek o którym Pan wspomina - „chodnik” (ul. Opolska od skrzyżowania z ul. Brochowską do Radwanic) leży w granicach administracyjnych Wrocławia i znajduje się w zarządzie ZdiUM, a nie w zarządzie Gminy Siechnice.
Pragnę jednocześnie zaznaczyć, że oprócz komunikacji miejskiej istnieją również linie 900L i 901, które kursują na trasie Siechnice – Galeria Dominikańska. Na ich trasie znajduje się również przystanek przy ul. Brochowskiej.

Z wyrazami szacunku,
Milan Ušák

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się