Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
banereeeeeek.JPG
Szukaj
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
baner-oferty-pracy.jpg
Aktualności
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
grafika
Burmistrz Siechnic Milan Ušák wziął udział w ważnym spotkaniu konsultacyjnym pt. „Przyszłość Grupy TIM – priorytety odpowiedzialnego rozwoju”
18 / 07 / 2018 Aleksandra Chlebosz 1897

W dniu 5 lipca 2018 r. we Wrocławiu Burmistrz Siechnic Milan Ušák wziął udział w ważnym spotkaniu konsultacyjnym pt. „Przyszłość Grupy TIM – priorytety odpowiedzialnego rozwoju”. Celem spotkania było poznanie opinii i oczekiwań interesariuszy wobec TIM SA w zakresie podejścia do odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju.

 

Uczestnicy panelu wyrażali swoje opinie i rekomendacje dotyczące priorytetowych ich zdaniem obszarów wdrażania zasad i praktyk odpowiedzialnego biznesu w działalności firmy. W panelu wzięło udział 20 uczestników reprezentujących różne grupy interesariuszy. Na czas trwania dyskusji zostali oni podzieleni na dwie równoległe grupy dyskusyjne. Z każdą z grup pracował jeden moderator oraz osoba dokumentująca przebieg spotkania.

 

Na zakończenie odbyło się podsumowanie wyników dyskusji w obu grupach panelowych, którego wyniki zostały przekazane do wyłącznej wiadomości interesariuszy, zarządu oraz kadry menadżerskiej TIM SA. Wyniki panelu mają zostać uwzględnione przez TIM SA w dalszym procesie określania głównych inicjatyw i działań z zakresu odpowiedzianego biznesu i zrównoważonego rozwoju oraz komunikacji o priorytetach firmy, jej wpływach społecznych, gospodarczych i środowiskowych. Spotkanie było prowadzone zgodnie z zasadami międzynarodowego standardu dialogu AA100SES.

 

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
baner-czujnik-smogu-gmina-s.jpg
baner-targowisko-w-siechnicach.jpg
baner-rekrutacja.jpg