Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
banerek-fotowoltaika.jpg
Szukaj
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
baner-oferty-pracy.jpg
Aktualności
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie „Twoje Przedszkole w Siechnicach” – uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne
10 / 08 / 2017 Mariusz Różnowicz 1097

Przedszkole w Siechnicach serdecznie zaprasza do udziału w projekcie „Twoje Przedszkole w Siechnicach” współfinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 realizowany przez  W3A.PL sp. z o.o. w partnerstwie z Gminą Siechnice w ramach Osi priorytetowej 10. Edukacja, działania 10.1. Zapewnienie równego dostępu do wysokiej jakości edukacji przedszkolnej 10.1.2. Zapewnienie równego dostępu do wysokiej jakości edukacji przedszkolnej ZIT WROF.
W ramach projektu przez okres 12 miesięcy prowadzone będą bezpłatnie zajęcia dydaktyczne z podstawy programowej wychowania przedszkolnego, dla 82 dzieci w wieku od 3-6 lat z terenu Gminy Siechnice, w nowo utworzonych 4 oddziałach Przedszkola Publicznego im. Św. Jana Pawła II w Siechnicach.  Ośrodek zostanie wyposażony w niezbędne pomoce dydaktyczne oraz zabawki. Dodatkowo, cyklicznie będą prowadzone zajęcia  terapeutyczne, logopedyczne, zajęcia z arteterapii, z gimnastyki oraz z jeżyka angielskiego. Zapewnione zostanie również wyżywienie oraz organizacja wycieczek edukacyjno-krajoznawczych.

Rekrutacja:
Rekrutacja do udziału w projekcie odbywa się w dniach:
od 10 sierpnia 2017 roku do 21 sierpnia 2017 roku.
Kwalifikacja do udziału w projekcie będzie następować na podstawie spełniania kryteriów określonych w regulaminie rekrutacyjnym dostępnym w Przedszkolu im. Św. Jana Pawła II, ul. Osiedlowa 23A, 55-011 Siechnice, Urzędzie Miasta w Siechnicach oraz w formie elektronicznej na stronie internetowej:                                         
http://www.w3a.pl/projekty/rpo-dolnoslaskie-10-1-1    w zakładce PROJEKTY.
W pierwszej kolejności będą kwalifikowane dzieci i kandydaci na nauczycieli z największą  liczbą punktów, a w przypadku niedostatecznej liczby miejsc decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Sposób zgłaszania się do udziału w projekcie:
Osoby zainteresowane udziałem w projekcie proszone są o wypełnienie dokumentów rekrutacyjnych rekrutacyjnego dostępne w Przedszkolu, Urzędzie Miasta oraz w formie elektronicznej na stronie internetowej:  http://www.w3a.pl/projekty/rpo-dolnoslaskie-10-1-1 w zakładce PROJEKTY. Dokumenty należy złożyć w Przedszkolu im. Św. Jana Pawła II, ul. Osiedlowa 23A, 55-011 Siechnice.

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
baner-czujnik-smogu-gmina-s.jpg
baner-targowisko-w-siechnicach.jpg
baner-rekrutacja.jpg