Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
banerek-fotowoltaika.jpg
Szukaj
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
baner---turystyczne-top-15.jpg
Aktualności
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
grafika
W Gminie Siechnice powstaną nowe place zabaw - kolejne zwycięstwa w konkursie „Podwórka Nivea”!!!
01 / 08 / 2017 Mariusz Różnowicz 1886

Z przyjemnością informujemy, że do Urzędu Miejskiego w Siechnicach wpłynęły oficjalne gratulacje od organizatora konkursu „Podwórko Talentów NIVEA”.

 

Z końcem lipca zakończyło się głosowanie w konkursie internetowym „Podwórko Talentów NIVEA”, w którym do wygrania było 20 niezwykłych placów zabaw dla dzieci (do obejrzenia tutaj...).

 

Dzisiaj poznaliśmy zwycięzców. Wśród 20-stu lokalizacji, które uzyskały największą liczbę głosów znalazły się, aż dwie zgłoszone przez Gminę Siechnice:
- Święta Katarzyna – ul.Kolejowa (5 miejsce – 39707 głosów)
- Radwanice – teren kompleksu sportowego (15 miejsce – 38222 głosów)Niezmiernie cieszymy się, że kolejny rok z rzędu konkurs „Podwórka Nivea” spotkał się z tak dużym zainteresowaniem mieszkańców Gminy. To właśnie dzięki ogromnemu zaangażowaniu pokazywanemu nie tylko poprzez codzienne oddawanie głosów, ale także poprzez inne działania takie jak reklamowanie tego konkursu wśród znajomych, rodziny i sąsiadów, po raz kolejny udało się wywalczyć dwa place zabaw dla małych mieszkańców Gminy Siechnice.

 

Dziękujemy osobom, które były inicjatorami nakręcenia filmów oraz młodym aktorom z miejscowości Święta Katarzyna i Radwanice. To właśnie te filmy były „przepustką” do udziały w tegorocznej edycji konkursu.

 

Jesteśmy jedyną gminą w województwie dolnośląskim, która może pochwalić się tak wielką skutecznością w głosowaniu na lokalizacje zgłaszane przez siebie do konkursu „Podwórka Nivea”. W imieniu Burmistrza Siechnic Milana Ušáka serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do tego sukcesu!!!

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
baner-czujnik-smogu-gmina-s.jpg
baner-targowisko-w-siechnicach.jpg
baner-rekrutacja.jpg