Gmina Siechnice

Aktualności
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
grafika
Gmina Siechnice to „Gmina na 5!”
15 / 05 / 2017 Mariusz Różnowicz 2003

11 maja w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie przedstawiciel naszej gminy odebrał nagrodę pod nazwą „Gmina na 5!”. Tytuł został przyznany Gminie Siechnice za ponadprzeciętną w skali Polski jakość obsługi interesantów. Gmina Siechnice wraz z miastem Wrocław są jedynymi jednostkami samorządu terytorialnego w całej aglomeracji wrocławskiej, które mogą pochwalić się zdobyciem tego tytułu w edycji 2016/2017.

Ranking  „Gmina na 5!” został przygotowany przez Zespół Badawczy funkcjonujący przy Instytucie Przedsiębiorstwa Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej. W badaniu analizowane były głównie sposoby komunikowania się gminy za pośrednictwem kanałów elektronicznych. Badanie było ukierunkowane szczególnie na analizę gmin z punktu widzenia inwestora lub przedsiębiorcy.

Na szczególna uwagę zasługuje wynik badania oficjalnej strony internetowej Gminy Siechnice (funkcjonującej pod adresem www.siechnice.gmina.pl). Osiągnęła ona jako jedna z trzech samorządowych stron internetowych w Polsce, maksymalną ocenę badaczy pod względem użyteczności.

Wśród  59 miast i gmin nagrodzonych w tym roku tytułem „Gmina na 5!” znalazło się tylko pięć gmin z całego Dolnego Śląska.

Nagroda ta jest nie tylko dużym zaszczytem dla władz gminy oraz pracowników Urzędu Miejskiego w Siechnicach. Tytuł stanowi też zachętę do dalszej wytężonej pracy nad doskonaleniem obsługi mieszkańców oraz sektora biznesowego.

 

Siechnice - gmina na 5!

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
baner-czujnik-smogu-gmina-s.jpg
baner-targowisko-w-siechnicach.jpg
baner-rekrutacja.jpg