Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
banerek-fotowoltaika.jpg
Szukaj
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
baner---turystyczne-top-15.jpg
Aktualności
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
grafika
Dzięki Wam Błękitna Laguna stanie się nowym miejscem spotkań!
12 / 05 / 2017 Aleksandra Chlebosz 1707

Szanowni Mieszkańcy,

Działając Razem udało nam się osiągnąć wielki sukces!

 

Mieszkańcy naszej Gminy wraz ze wsparciem rodzin i znajomych z całej Polski, przez ponad miesiąc, codziennie poświęcali ogromną ilość czasu na głosowanie.

 

Dzięki Państwa zaangażowaniu udało nam się zająć pierwsze miejsce w konkursie Lechstarter z projektem „Zrób siechNICE - Błękitna laguna dla mieszkańców”, a co za tym idzie wygrać grant o wartości 100 tys. zł. Dzięki temu będziemy mogli zagospodarować część zbiornika retencyjnego Błękitna Laguna i stworzyć tam miejsce pełne pozytywnej energii. Według założeń zamontowane zostaną ławki, stojaki na rowery, kosze na śmieci, wybudowana zostanie infrastruktura sportowa, a główną atrakcją tego miejsca będzie pomost przeznaczony do cumowania drobnego sprzętu wodnego. To tutaj my, mieszkańcy Gminy Siechnice będziemy bezpiecznie spędzać czas po pracy w gorące popołudnia i leniwe weekendy. To tutaj w otoczeniu natury będziemy spotykać się ze znajomymi.

 

Dziękuję Wszystkim osobom, które zaangażowały się w ten projekt. Po raz kolejny widzę, że dzięki konkursowi zintegrowaliśmy się jeszcze mocniej, co z pewnością w przyszłości zaowocuje wieloma ciekawymi inicjatywami społecznymi.

 

Wszyscy spotkamy się już wkrótce w Błękitnej Lagunie!

 

Burmistrz Siechnic

Milan Ušák

 wyniki Lechstarter Siechnice

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
baner-czujnik-smogu-gmina-s.jpg
baner-targowisko-w-siechnicach.jpg
baner-rekrutacja.jpg