Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
banereeeeeek.JPG
Szukaj
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
baner-oferty-pracy.jpg
banerek---plac-podatki.jpg
Aktualności
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
grafika
W Siechnicach powstanie sklep sieci Lidl
08 / 02 / 2017 Mariusz Różnowicz 6668

Kilka tygodni temu  Urząd Miejski w Siechnicach rozpoczął zbiórkę podpisów pod petycją dotyczącą utworzenia sklepu sieci Lidl w Siechnicach.  Petycja powstała z inicjatywy mieszkańców tworzących stronę w serwisie społecznościowym Facebook pod adresem www.facebook.com/Siechnice-chca-Lidla.

Z radością informujemy, że w ciągu miesiąca wspólnie zebraliśmy 2264 podpisy w wersji papierowej oraz 165 w wersji internetowej! Petycja wraz z podpisami trafiła już do Zarządu Lidl Sp. z o.o. Sp. k.

W imieniu Burmistrza Siechnic Milana Ušáka serdecznie dziękujemy za zaangażowanie mieszkańców gminy wyrażone poprzez złożenie swoich podpisów pod petycją.

To właśnie dzięki Państwa zaangażowaniu i medialnym doniesieniom dotyczącym poparcia mieszkańców Gminy Siechnice dla tej inicjatywy, wyznaczony przez mieszkańców cel został osiągnięty. Do Urzędu Miejskiego w Siechnicach trafiły pisma z Zarządu Lidl Sp. z o.o. Sp. k., a następnie z Biura Ekspansji Lidl zlokalizowanego we Wrocławiu.

Z przesłanych dokumentów jednoznacznie wynika, że w 2018 roku w naszym mieście powstanie centrum handlowe wraz ze sklepem Lidl. Centrum będzie zlokalizowane przy drodze krajowej nr 94 Wrocław-Opole na działce należącej do PPO Siechnice sp zo.o. (Citronex  I Sp. z o.o.).

Poniżej prezentujemy pisma otrzymane ze Spółki Lidl:

Pismo Zarządu Lidl Sp. z o.o. Sp. k.

 lidl w siechnicach, siechnice chcą lidla

 

Pismo Biura Ekspansji Lidl

lidl w siechnicach, siechnice chcą lidla

 lidl w siechnicach, siechnice chcą lidla

 

 

 

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
baner-czujnik-smogu-gmina-s.jpg
baner-targowisko-w-siechnicach.jpg
baner-rekrutacja.jpg