Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Odpowiedź na pytanie nr 41
16 / 04 / 2012

Pytanie:

Działając na podstawie art.2.1 w związku z art.10.1 ustawy z dnia 6 września 2001 roku o dostępie do informacji publicznej wnoszę o udzielenie informacji publicznej dotyczącej : 1.) Ilości remiz OSP na terenie Gminy 2.) Sposobu ogrzewania w/w remiz 3.) Nazwiska, funkcji i telefonu osoby odpowiedzialnej z ramienia Gminy za utrzymanie w/w obiektów. z poważaniem Zbigniew Gurak PS korzystam z tej formy kontaktu, gdyż pracownica Urzędu, od której (podczas osobistej wizyty) próbowałem uzyskać namiar na interesującą mnie osobę udzielała wykrętnych odpowiedzi i nie znając meritum z góry zakładała, że w/w osoba nie będzie zainteresowana rozmową ze mną
Zbigniew Gurak

Odpowiedź:

Szanowny Panie,

Na terenie gminy Siechnice są czynne 3 remizy OSP. Znajdują się one w Siechnicach, Świętej Katarzynie i Sulimowie.
Wszystkie remizy są ogrzewane gazową instalacją centralnego ogrzewania. Siechnice i Święta Katarzyna gazem sieciowym, natomiast Sulimów gazem płynnym z butli o pojemności 2700 l. Nie jest ogrzewany natomiast garaż blaszany w OSP Siechnice.
Za prawidłową eksploatację budynków i sprzętu odpowiedzialni są Prezesi i Naczelnicy jednostek oraz konserwatorzy-kierowcy. Budynki są własnością gminy. Za stan techniczny budynków, media, okresowe przeglądy i remonty odpowiada Wydział Inwestycyjno-Komunalny Urzędu Miejskiego w Siechnicach. Całość natomiast koordynuje Komendant Gminny OSP Stanisław Mazurkiewicz tel. 603-643-597.
Osoba udzielająca Panu informacji została ustalona i przeprowadzono z nią rozmowę wyjaśniającą i dyscyplinującą. Przypomniano o obowiązku uprzejmości oraz udzielania odpowiedzi rzetelnie i jasno.


Milan Ušák
Burmistrz Siechnic

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Spis-rolny.jpg