Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
banereeeeeek.JPG
Szukaj
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
baner-oferty-pracy.jpg
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Aktualności
09 / 05 / 2019

INFORMACJA O BILETACH ZINTEGROWANYCH

 

Z uwagi na pojawiające się liczne pytania dotyczące zakresu honowania Biletów SKP Zintegrowanych z Pociągami, uprzejmie informujemy, że Rada Miejska przyjęła zaktualizowaną uchwałę taryfową, w myśl której Bilety Zintegrowane z Pociągami są wzajemnie honorowane pomiędzy Kolejami Dolnośląskimi i Przewozami Regionalnymi oraz obowiązują w naszych autobusach Siechnickiej Komunikacji Publicznej. To oznacza, że na zakupionym bilecie zintegrowanym można podróżować dowolnym z wymienionych przewoźników. Na przykład jest to przydatne, gdy jedziemy do Wrocławia przewoźnikiem kolejowym, a godzina powrotu bardziej nam odpowiada autobusem SKP (lub odwrotnie).

 

Zachęcamy Państwa do podróżowania na Bilecie SKP Zintegrowanym z Pociągami (można je zakupić w BOK Kolei Dolnośląskich lub w kasie  nr 14 PolRegio na dworcu Wrocław-Główny), dzięki niemu znacząco wzrasta elastyczność doboru środka transportu do Państwa potrzeb.

 

 

-----------------------

 

 

 

Od 1 kwietnia 2019 r. sprzedaż biletów okresowych Siechnickiej Komunikacji Publicznej będzie odbywać się w sklepie 4COLOR, który znajduje się przy ulicy Gimnazjalnej 10/A8 (wejście na rogu ulic Henryka III i Józefa Piłsudskiego)

 

 

Dodatkowe informacje o SKP:

 

SKP w serwisie kiedyPrzyjedzie.pl - dowiedz się kiedy Twój autobus pojawi się na przystanku!

 

Rozkłady jazdy 8xx dostępne na e-podróżnik!

 

Dotychczasowe linie o numerach 9xx zostaną zastąpione liniami o numerach 8xx

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
baner-czujnik-smogu-gmina-s.jpg
baner-targowisko-w-siechnicach.jpg
baner-rekrutacja.jpg