Gmina Siechnice

Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Zapytaj Burmistrza Siechnic Milana Ušáka
26 / 09 / 2018 Concept INTERMEDIA

Burmistrz Siechnic Milan Ušák

Odpowiedzi na pytania z lat 2011-2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Korzystając z tego formularza:
- tj. wysyłając swoje dane i informacje oświadcza Pan/Pani, że zgadza się na przetwarzanie danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu przez Urząd Miejski w Siechnicach (ul. Jana Pawła II 12, 55-011 Siechnice),

- oświadcza Pan/Pani, że znana jest Pani/Panu treść klauzuli informacyjnej Administratora Danych Osobowych.

 

 

 

W celu sprawdzenia czy odpowiedź na Państwa pytanie została już udzielona, prosimy o skorzystanie z wyszukiwarki odpowiedzi zamieszczonej poniżej poprzez wpisanie swojego imienia, nazwiska lub fragmentu pytania.


Pytania posegregowane według daty odpowiedzi (a nie po dacie zadania pytania, jak w module poniżej) znajdują się tutaj...

 

Informuję uprzejmie, że jestem również do Państwa dyspozycji w każdą środę w siedzibie Urzędu Miejskiego (ul.Jana Pawła II 12, 55-011 Siechnice) w godzinach od 15.30 do 17.00.


Burmistrz Siechnic

Milan Ušák

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Pytania i odpowiedzi (382)
Zadaj pytanie
Podpis autora pytania (widoczny dla internautów).
Adres email do kontaktu z autorem (nie będzie widoczny dla internautów).
Treść pytania.
Lista komentarzy
30 / 09 / 2018 Arkadiusz G.
W związku z tym, że PKP kończy odnawiać dworzec kolejowy proszę o informację kiedy gmina zamierza przystąpić do swoich działań związanych z węzłem multimodalnym w Św. Katarzynie? Dodatkowo chciałbym się dowiedzieć dlaczego gmina przesunęła termin realizacji? (w oświadczeniu od pkp uzyskaliśmy takie informacje)
17 / 10 / 2018 Burmistrz Siechnic Milan Ušák
W odpowiedzi na Pana pytanie z formularza „Zapytaj Burmistrza” informuję, że dokumentacja projektowa węzła multimodalnego w Św. Katarzynie jest w trakcie wykonywania. Umowny termin zakończenia prac projektowych to 28 grudnia 2018 r. Bezpośrednio po pozyskaniu dokumentacji projektowej przystąpimy do wyłonienia Wykonawcy robót budowlanych w procedurze udzielenia zamówienia publicznego. Planowany termin zakończenia robót budowlanych to koniec listopada 2019 r. Pierwotny termin zakończenia robot budowlanych uległ przesunięciu z uwagi na czas trwania procedur wyłonienia Wykonawcy dokumentacji projektowej zgodnie z Ustawą Prawo zamówień publicznych oraz czas trwania samych prac projektowych na etapie uzgodnień z zewnętrznymi gestorami sieci.
25 / 09 / 2018 Adam Chmiel
Szanowny Panie Burmistrzu, czy istnieje szansa wpisania do Wieloletniej Prognozy Finansowej naszej gminy zadania polegającego na wykonaniu ulicy Jagodowej w Smardzowie w standardzie ulicy asfaltowej ? Z poważaniem Adam Chmiel
17 / 10 / 2018 Burmistrz Siechnic Milan Ušák
W odpowiedzi na zapytanie z formularza „Zapytaj Burmistrza”- www.siechnice.gmina.pl, z dnia 25.09. informuję, że aktualnie nie zaplanowano wykonania asfaltu ulicy Jagodowej w Smardzowie w Wieloletniej Prognozie Finansowej Gminy Siechnice na lata 2019-2021. Jednocześnie informuję, że istnieje możliwość złożenia wniosku o ujęcie w/w zadania w Wieloletniej Prognozie Finansowej na lata 2022-2024.
24 / 09 / 2018 Kazimierz Gozdecki [ senior]
Kiedy można wynosić duże gabaryty
26 / 09 / 2018 Burmistrz Siechnic Milan Ušák
W odpowiedzi na Pana zapytanie z dnia 24 września 2018 r. informuję, że zbiórka objazdowa na terenie gminy Siechnice - część III, rozpoczęła się 24 września 2018 r. i prowadzona jest zgodnie z harmonogramem wywozu dostępnym na stronie internetowej organizatora zbiórki Związku Międzygminnego Ślęza-Oława w zakładce „zbiórka objazdowa”. Harmonogram jest również dostępny w siedzibie Związku Międzygminnego Ślęza-Oława mieszczącej się przy ul. Żernickiej 17 w Świętej Katarzynie.
24 / 09 / 2018 Jacek Gagaczowski
Witam. Nawiązując do rozmowy na zebraniu w Iwinach w dniu 21.09.2018 proszę o informację, czy w projekcie przebudowy ulicy Polnej w Iwinach uwzględniona została możliwość podpięcia kanalizacji deszczowej oraz kanałów teletechnicznych z bocznych ulic (należących do Gminy)? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.
16 / 10 / 2018 Zastępca Burmistrza Lesław Kubik
W odpowiedzi na Pana pytanie informuję, że w ramach opracowywanej dokumentacji projektowej „Budowy ulicy Polnej w Iwinach” została uwzględniona możliwość wpięcia do ciągu głównego kanalizacji deszczowej oraz kanału teletechnicznego z bocznych ulicy gminnych, ale bez możliwości odbioru wód opadowych i roztopowych z działek prywatnych.
19 / 09 / 2018 Marcin N
Szanowny Panie Burmistrzu, chciałbym poruszyć dwie sprawy. Pierwsza to utrudnienia dla mieszkańców ulicy Kolejowej, Polnej i Nowej w Świętej Katarzynie na wjeździe i wyjeździe na i z tych ulic. Sytuacja występuje coraz częściej i spowodowana jest przez osoby, które odprowadzają i odbierają swoje pociechy do i z przedszkola w Świętej Katarzynie. Często osoby te zostawiają samochody na wjeździe i wyjeździe z tych ulic w taki sposób, że problemem jest poruszanie się samochodem osobowym mieszkańcom tych ulic. Ostatnio miała miejsce sytuacja, że sąsiad ciągnikiem z przyczepą nie mógł wjechać i dojechać do swojej posesji przez tak zaparkowane samochody. Rozumiem, że trzeba odprowadzić dzieci do przedszkola, ale nie powinno to oznaczać utrudnień z wyjazdem dla mieszkańców tych ulic bardzo proszę o zainteresowanie tą sytuacją straży miejskiej. Druga sprawa w odpowiedzi z 18/09/2018 pisze Pan Panie Burmistrzu, że prace/remont na ulicy Kolejowej w Świętej Katarzynie jest wykonywany. Nie mogę się z tym zgodzić, na chwilę pisania zapytania (19/09/2018) od tygodnia, oprócz nawiezienia materiału do utwardzenia drogi, oznaczenia palikami drogi i zaparkowaniu koparki to nic się nie dzieje.
09 / 10 / 2018 Zastępca Burmistrza Lesław Kubik
W odpowiedzi na zapytanie wysłane za pomocą formularza internetowego Urzędu Miejskiego w Siechnicach w zakresie remontu ul. Kolejowej w Św. Katarzynie informuję, że plac budowy został przekazany Wykonawcy w dniu 31 lipca 2018 r. Umowny termin zakończenia prac budowlanych to 15 października 2018 r. Jednocześnie informuję, że za organizację prac na placu budowy odpowiada Wykonawca i termin oraz sposób wykonywanych prac jest zależny od niego. Ponadto uprzejmie informuję, że funkcjonariusze Straży Miejskiej w Siechnicach wzmożą działania w rejonie ulicy Kolejowej, Polnej i Nowej w miejscowości Święta Katarzyna. Prowadzone będą działania kontrolne zmierzające do wyeliminowania wykroczeń popełnianych przez kierujących pojazdami osobowymi i ciężarowymi. Kontrole ukierunkowane będą na egzekwowanie przestrzegania przepisów Ustawy Prawa o ruchu drogowym i zapewnienia płynności oraz drożności w ruchu kołowym.
1 2 3 4 5
baner-czujnik-smogu-gmina-s.jpg
baner-targowisko-w-siechnicach.jpg