Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Pytanie 148/2017 "ZGK Siechnice"
06 / 09 / 2017

Panie Burmistrzu!

Czy ZGK za które Pan odpowiada jest poważną firmą?

Dziś tj 29 sierpnia 2017 roku przyjeżdzam z dzieckiem (6 miesiecy) do mojego mieszkania w Groblicach i co nie ma wody, sprawdzam FB ZGK bo tylko tak możńa się dowiedzieć o wyłączeniach firmy i czytam że godzine temu (teraz mamy 11:29) ZGK szanownie poinformowała mieszkańców że w godzinach 9-15:30 może nastąpić przerwa w dostawie wody przez modernizacje sieci.

Dlaczego ZGK nie poinformowało choćby dzień wcześniej o możłiwosci wyłączenia wody. Tak żeby można było sobie zrobić zapas wody. 

 

 

Odpowiedź na pytanie:

 

W nawiązaniu do wiadomości e-mail z dnia 29 sierpnia 2017r. wysłanej z serwisu www.siechnice.gmina.pl w sprawie informowania mieszkańców gminy Siechnice o przerwach w dostawie wody, Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. uprzejmie informuje, że zgodnie z zapisem w umowie na dostawę wody, mieszkańcy informowani są o wyłączeniach wody w sposób zwyczajowo przyjęty tzn. poprzez rozwieszenie ogłoszeń na terenie objętym wyłączeniem oraz umieszczenie artykułu na stronie internetowej www.zgksiechnice.pl w zakładce „Awarie i wyłączenia”. W przypadku wstrzymania dostaw wody w dniach 29-30.08.2017r. w rejonie „Sulęcin, Grodziszów, Sulimów ul. Zębicka, Zębice, Groblice, Durok, Kotowice oraz Siechnice ul. Prawocińcka powyżej nr 43” mieszkańcy także zostali poinformowani o planowanym wyłączeniu w sposób zwyczajowo przyjęty z odpowiednim wyprzedzeniem.

            Serwis społecznościowy Facebook nie jest jedyną ani podstawową drogą do pozyskania informacji na temat awarii oraz prac modernizacyjnych prowadzonych przez ZGK Sp. z o.o. Jest to jedynie dodatkowa forma przekazywania informacji.

Jednocześnie informujemy i przypominamy o bezpłatnej usłudze prowadzonej przez ZGK
Sp. z o.o. – system powiadamiania SMS. Wszystkie osoby zapisane do systemu powiadomień otrzymują wiadomość SMS zarówno o planowanych wyłączeniach jak i na bieżąco o awariach sieci wod-kan. Aby zapisać się do systemu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.zgksiechnice.pl → migająca ikona - koperta.

 

Z poważaniem

Milan Ušák

 

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Spis-rolny.jpg