Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Pytanie 126/2017 "koszenie traw ul. Kolejowa Św. Katarzyna / Park za Szkołą"
26 / 07 / 2017

Mam pytanie kiedy planowo przewidziane jest koszenie traw wzdłuż ulicy Kolejowej w Świętej Katarzynie gdyż trawy są wyższe od ludzi już i jest to źródło komarów i ślimaków oraz kleszczy. Dodatkowo zaniedbany jest plac nowo wybudowanej siłowni oraz kładki której niedługo nie będzie widać spomiędzy trawy i pokrzyw.

 

Druga sprawa to pytanie o park i trasę sportową za szkołą w świętej Katarzynie. Elementy ścieżki zdrowia również są zaniedbane a tabliczki z informacjami wymagają odnowienia gdyż żadna nie jest czytelna. Dodatkowo widać że znajdująca się tam bieżnia i teren do skoku w dal zarosły całe. Czy nikt nie dba o tego typu inwestycje i po zrobieniu zostawia je na pastwę losu i natury? Jest to przecież dobro Nasze wspólne a bieżnia i skocznia mogą i powinny służyć uczniom ze szkoły.

 

 

Odpowiedź na pytanie:

 

            W odpowiedzi na zapytanie wysłane drogą elektroniczną za pomocą formularza kontaktowego dnia 5 lipca 2017 r. informuję, że koszenie traw wzdłuż ul. Kolejowej oraz na terenie rekreacyjnym z siłownią zewnętrzną przy ul. Kolejowej w Świętej Katarzynie zostało przeprowadzone zgodnie z harmonogramem w drugiej połowie lipca 2017 r.

 

           Informuję również, że urządzenia ścieżki zdrowia wokół boiska w parku w Świętej Katarzynie zostały odremontowane w dniach od 19 do 23 czerwca 2017 r., natomiast tabliczki z instrukcją wykonywania ćwiczeń będą odtworzone i zamontowane do 31 sierpnia 2017 r.

 

          Również do 31 sierpnia 2017 r. zostanie oczyszczony i uzupełniony atestowanym piaskiem zeskok do skoczni w dal.

 

 

 

Z poważaniem

Milan Ušák

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Spis-rolny.jpg