Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
co musisz wiedzieć.JPG
zjedz-kup lokalnie - gmina Siechnice.JPG
zamknięcie covid 19.jpg
baner - praca ZOZ kopia.jpg
baner - kwarantanna domowa kopia.jpg
Szukaj
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
baner-oferty-pracy.jpg
baner-czujnik-smogu-gmina-s.jpg
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Pytanie 125/2017 "skarga na opieszałość"
26 / 07 / 2017

Jesteśmy właścicelami nieruchomości dz. 758/5 przy ul. Polnej w Św. Katarzynie. Od LUTEGO 2017 roki ZGK Święta Katarzyna wraz z Wydz. Komunalnym nie potrafią wydać warunkó technicznych przyłaczenia do sieci wod-kan.. Obecnie trwa korespondencja pom. w/w komórkami Gminy. Nadmieniem, ze posiadamy już pozwolenie na budowe 6 domków, warunki wydała zarówno gazownia jak i energetyka. Jedynie Gmina Siechnice nie potrafi poradzić sobie z wydawałoby  się prostą sprawą. Prosimy  o INTERWENCJĘ.

 

 

Odpowiedź na pytanie:

 

W odpowiedzi na zapytanie wysłane za pomocą formularza internetowego Urzędu Miejskiego w Siechnicach z dnia 21 lipca 2017 roku odpowiadam:

 

Warunki techniczne przyłączenia się do sieci wodociągowej oraz kanalizacji sanitarnej wydaje Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z. o. o. a nie Gmina poprzez Urząd Miejski. Podmiotem w sprawie jest ZGK a nie Burmistrz. Ani Burmistrz ani Rada Gminy nie są współokreśleni do rozpatrywania „skargi”. Wydanie warunków technicznych jest czynnością materialno-techniczną a nie rozpatrywaniem spraw indywidualnych w formie decyzji administracyjnej.

 

Z poważaniem

Milan Ušák

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
baner-targowisko-w-siechnicach.jpg
baner-wymiana-pieców-UE.gif