Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
wybory prezydenckie - mini.jpg
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Pytanie 84/2017 "Dotyczy: stanu technicznego drogi gminnej ul. Polna w miejscowości Groblice"
22 / 06 / 2017

chciałbym się dowiedzieć czy została złożona oferta na zadanie drugie w przetargu z tematu?

Jeśli nie co z ulica Polną w Groblicach?

Ostatnio jak pytałem obiecał Pan, że ta droga będzie naprawiana, wyrównana 2x w roku. Tymczasem mamy już czerwiec a po drodze jak nie dało się poruszać tak nadal nie da. Nic nie zostało zrobione. O oświetleniu tej drogi nie wspominam.

 

 

Odpowiedź na pytanie:

 

W odpowiedzi na zapytanie wysłane za pomocą formularza internetowego Urzędu Miejskiego w Siechnicach  z dnia 13 czerwca 2017 r. informuję, że   droga gminna ul. Polna w miejscowości Groblice nie została ujęta w Wieloletniej Prognozie Finansowej na lata 2017 – 2027 w standardzie pełnego przekroju ulicznego lub jezdni bitumicznej. Przedmiotowa ulica została przyjęta do realizacji w Strategii Rozwoju Gminy Siechnice 2030+ w pełnym przekroju ulicznym.                                                                 

Ulica Polna do chwili wykonania remontu będzie utrzymywana w ramach bieżącego utrzymania dróg. Naprawa przewiduje likwidację ubytków, wyboi  materiałem kamiennym, profilacji z zachowaniem lub nadaniem spadków podłużnych i poprzecznych. Naprawy  nawierzchni dróg gminnych wykonywane są w ramach potrzeb. Naprawa  została wykonana w dniach  13 -14.06.2017 r.

Ponadto informuję, że Wydział Komunalny wystosował do firmy Orange Polska S. A  pismo w sprawie złego stanu technicznego linii słupowej na ul. Polnej co spowodowało wymianę uszkodzonych słupów i poprawę bezpieczeństwa użytkowników drogi gminnej.

Za niedogodności związane ze stanem nawierzchni przepraszam.

 

Z  poważaniem

Milan Ušák

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
wybory-prezydenckie-28-czerwca-2020.jpg
Spis-rolny.jpg