Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Pytanie 82/2017 "Anna"
22 / 06 / 2017

Dlaczego gminne fundusze wydawane są nieracjonalne tj. przekazywane firmom świadczącym usługi w sposób fikcyjny ? Przykład? Firma która sprząta park w Świętej Katarzynie zbiera tylko większe śmieci przy 2 ławeczkach najbliżej szkoły , pozostałe miejsca sprzątane są co dwa trzy tygodnie, Przypomina to wysypisko śmiec . Każdego ranka w parku pozostaje kilkanaście butelek po alkoholu.

Psie pakiety sprzętane są co 3 tygodnie.

Nikt nie egzekwuje zakazu picia alkoholu w miejscach publicznych.

 

Odpowiedź na pytanie:

 

W odpowiedzi na Pani zgłoszenie wysłane drogą elektroniczną za pomocą formularza kontaktowego UM w Siechnicach.informuję, że Pani uwagi zostały przekazane do Siechnickiej Inwestycyjnej Spółki Komunalnej Sp. z o.o., która jest odpowiedzialna za utrzymywanie czystości w parku. Zgodnie z harmonogramem sprzątania opróżnianie wszystkich koszy na śmieci powinno odbywać się dwa razy w tygodniu, a Psiego Pakietu raz w tygodniu. Koszenie terenów zielonych, skwerów i parków na terenie gminy Siechnice jest wykonywane dwa razy w sezonie.

Informujemy jednocześnie, że zwrócimy szczególną uwagę na stan czystości koszy na śmieci, Psich Pakietów i terenów zielonych parku w Świętej Katarzynie.

 

Z poważaniem

Milan Ušák

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Spis-rolny.jpg