Gmina Siechnice

Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Biznes
21 / 01 / 2016 Mariusz Różnowicz

Zainwestuj u nas


Atutem gminy Siechnice jest przede wszystkim dogodne położenie względem Wrocławia. Atrakcyjne są też same działki przeznaczone pod zabudowę mieszkalną, usługową i przemysłową, które są w ofercie samorządu oraz osób prywatnych.

Działki znajdujące się na terenie naszej gminy, cieszą się dużym zainteresowaniem inwestorów. Sytuacja taka ma miejsce ze względu na systematyczne inwestowanie w strukturę uzbrojenia podziemnego, która w sposób radykalny poprawia atrakcyjność naszych działek. Uważamy, że atut uzbrojenia działki jest podstawowym elementem zachęcającym do kupna.

Wobec inwestorów, pragnących podjąć współpracę, gmina udziela wszelkiej pomocy w załatwianiu spraw związanych z procesem inwestycyjnym, a bliskość samego Urzędu Miejskiego względem np. Gminnej Strefy Aktywności Gospodarczej, sprzyja wygodnemu i szybkiemu załatwianiu wszelkich formalności.

Zlokalizowanie na naszym terenie kilku placówek bankowych, zapewnia również sprawną obsługę w tym zakresie. Pozostałe sprawy związane z działalnością usługową skierowaną do firm (ubezpieczenia, usługi księgowe) można załatwiać za równo w Siechnicach jak i we Wrocławiu (odległość do centrum miasta to około 10 km). Wszystkie dodatkowe informacje o Gminnej Strefie Aktywności Gospodarczej oraz innych terenach usytuowanych na terenie gminy, można uzyskać w Urzędzie Miejskim w Siechnicach.

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
wybory-prezydenckie-28-czerwca-2020.jpg
Spis-rolny.jpg