Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
banereeeeeek.JPG
Szukaj
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
baner---turystyczne-top-15.jpg
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Pytanie 5/2017 ''Ul. Polna Groblice
03 / 02 / 2017

Witam,

chciałbym się dowiedzieć kiedy i czy w ogóle jest planowany remont ulicy Polnej w Groblicach. Chodzi o odcinek od ulicy Kotowickiej do osiedli. Teraz jest ona tak dziurawa i ciemna, że strach tam jeździć a co dopiero iść do domu.

 

Odpowiedź na pytanie:

 

W odpowiedzi na Pana  e maila  z dnia 25 stycznia 2017r. informuję, że   droga gminna  ul. Polna w miejscowości Groblice   w planie finansowym  budżetu Gminy Siechnice  na rok 2017 nie została ujęta do remontu – przebudowy w zakresie zmian w standardzie przekroju ulicznego.Przedmiotowa ulica będzie utrzymywana  w ramach bieżącego utrzymania dróg.Przewidziany termin  naprawy przedmiotowej ulicy to  II kwartał b.r.  Naprawa przewiduje  likwidację ubytków,  wyboi  oraz profilowanie istniejącej nawierzchni z zachowaniem spadków podłużnych i poprzecznych.

Wniosek na realizację oświetlenia ulicy Polnej nie został zatwierdzony do realizacji w ramach zadań budżetowych na rok 2017r Ponowne rozpatrzenie wniosku może nastąpić w drugiej połowie 2017 roku w przypadku wystąpienia oszczędności przetargowych dla zatwierdzonych zadań budżetowych.

 

 

Z  poważaniem

Milan Ušák

 

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
baner-targowisko-w-siechnicach.jpg