Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Pytanie 147/2016 " Kładka w Św. Katarzynie"
30 / 12 / 2016

1) Witam, przy ul Kolejowej w Św. Katarzynie na terenie rekreacyjnym została postawiona tzw : "siłownia na świeżym powietrzu" - super inicjatywa, dziękujemy :)  Przyrządy stoją od miesiąca, a my nie mamy jak się do nich dostać, gdyż nie ma poprowadzonej kładki , a przez rów nie będziemy skakać ??? Proszę o informację kiedy będzie można bez problemu korzystać z tego terenu ?.

2) Niedawno zostały postawione urządzenia do ćwiczeń na działce gminy przy ulicy Kolejowej i Orlej, czy przewidywana jest kładka na powyższy teren oraz jakaś rozbudowa lub wyrównanie terenu wokół urządzeń. Obecnie na teren nie ma możliwości dostania się.

 

 

Odpowiedź na pytanie:

 

W odpowiedzi za zapytanie wysłane drogą elektroniczną na adres Urzędu Miejskiego w Siechnicach informuję, że wykonany został na zlecenie Gminy przez firmę AW-PROJEKT Adam Wojda projekt techniczny kładki do terenu siłowni zewnętrznej jako element małej architektury, który nawiązuje do projektu koncepcyjnego zagospodarowania terenu”Folwark” w Świętej Katarzynie, Gmina Siechnice.

W dniu 29.11.2016 zamieszczono na stronie internetowejZamawiającego zapytanie ofertowe na zadanie pn. „Wykonanie kładki do terenu siłowni zewnętrznej jako elementu małej architektury użyteczności publicznej w Świętej Katarzynie”.

W wyniku tego postepowania przedmiotowe zamówienie udzielone zostało firmie SZAN PRB Andrzej Szczygieł 50-254 Wrocław ul. B.Chrobrego 14/17.

Termin realizacji kładki to 15.05.2017 r. Do czasu wykonania kładki dojście piesze do siłowni jest możliwe od ulicy Powstańców Śląskich przez teren „folwarku”.

 

Z  poważaniem

Milan Ušák

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Spis-rolny.jpg