Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Pytanie 144/2016 ''Ulica Bzowa w Radwanicach"
22 / 12 / 2016

Witam, zapewne nie jestem pierwsza osoba która się z Państwem w tej sprawie kontaktuje, ale jako iż nic się nie dzieje czuje ze powinnam zadziałać i ja. Mianowicie chodzi o ulice Bzowa w Radwanicach, która jest w stanie opłakanym !!! Dodatkowo od zeszłego tyg zamknięto nam wjazd od ulicy Starowiejskiej. Usypano tam jakieś dziwne górki z piachu nie wiedzieć po co i na co. Nie sadze żeby to miało związek z remontem ulicy Starowiejskiej bo ruch tamtędy normalnie się odbywa. Wracając jednak do Bzowej stan drogi to dramat jedno wielkie błoto i dziurawa dziurze. Żeby przejechać tamtędy należy zaliczyć kilka ogromnych kałuż o średnicy drogi! Zapraszam serdecznie żeby radnych naszej gminy z burmistrzem na czele ażeby przejechali się kilka razy w ta i z powrotem swoimi czystymi samochodami i zobaczyli jak to my tu cudownie mamy.

 

 

Odpowiedź na pytanie:

 

W odpowiedzi na zapytanie złożone za pomocą formularza internetowego UM w Siechnicach informuje, że nawierzchnia tłuczniowa ulicy Bzowej została naprawiona w dniach 25.11.2016 – 28.11.2016 poprzez wyrównanie i uzupełnienie ubytków niesortem  o frakcji 0/31,5. Naprawy nawierzchni tłuczniowych na drogach gminnych wykonywane sa w ramach potrzeb przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.                                                   

Ponadto informujemy, iż górka z ziemi usypana została przez Wykonawcę wykonującego remont ul. Stawowej i ul.Starowiejskiej, która to górka miała blokować wjazd na remontowane ulice przed ułożeniem warstw bitumicznych celem ich zanieczyszczenia. W dniu 28.11.2016 r dokonano objazdu dróg gminnych w miejscowości Radwanice podczas którego stwierdzono, że przedmiotowa górka została usunięta a teren wyrównany.

 

Z  poważaniem

Milan Ušák

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Spis-rolny.jpg