Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Pytanie 124/2016 "ul.Jesionowa Św. Katarzyna"
08 / 12 / 2016

Chciałam zapytać sie w imieniu mieszkańców ul. Jesionowej w Św. Katarzynie czy w najblizszym czasie planowane są prace zwiazane z wymianą nawierzchni na ul. Jesionowej ?

W chwili obecnej są na ulicy takie dziury, że trudno przejechać nie niszcząc zawieszenia w aucie. Proszę o zasypanie tych dziur żwirem i ubicie jej, aby do czasu remontu drogi mozna było po niej przejechać. W załączniku dołączam  jedno ze zdjęć stanu obecnego drogi. Chętnie prześlę pozostałe zdjęcia (niestety mozliwe jest dodanie jednego załącznika).


Odpowiedź na pytanie:

 

W odpowiedzi na zapytanie wysłane za pomocą formularza internetowego Urzędu Miejskiego w Siechnicach informuję, że w budżecie Gminy Siechnice na rok 2016 oraz 2017r. nie zostały przewidziane środki na wykonanie budowy drogi ul. Jesionowej.  W miejscowości Święta Katarzyna wiele ulic posiada nawierzchnię nieutwardzoną tłuczniową, którą w miarę posiadanych środków i w oparciu o wnioski Mieszkańców, Rady Osiedla oraz Radnych sukcesywnie się remontuje i przebudowuje. W najbliższych latach planuje się wykonać ul. Kolejową,ul. Powstańców Śląskich, ul. Łąkową, ul. Nową oraz ul. Żeromskiego.

Niezależnie od planów inwestycyjnych ujętych w budżecie Gminy, w ramach bieżącego utrzymania dróg w celu poprawienia bezpieczeństwa użytkowników ruchu drogowego prowadzone są naprawy polegające na zniwelowaniu ubytków i zaniżeń istniejącej nawierzchni. Zgodnie z planem bieżących napraw ul. Jesionowa zostanie wyrównana w 2016r.

 

Z  poważaniem

 

Milan Ušák

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Spis-rolny.jpg