Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Pytanie 103/2016 "Zwodzenie przez pracowników Urzędu"
30 / 09 / 2016

Szanowny Panie Burmistrzu, pisałem do Pana dwukrotnie w sprawie wyrównania drogi dojazdowej dla mieszkańców w Łukaszowicach, na wysokości nr 13, 11, 11a, 13a. Zgodnie z Pana deklaracją droga miała być wyrównana na wiosnę. Nic się nie działo, napisałem znów - miała być zrobiona w czerwcu. Nic się nie działo, zadzwoniłem do działu odpowiedzialnego za utrzymanie dróg, mieli zrobić na początku lipca. Nic się dalej nie działo, zadzwoniłem znów - powiedzieli, że firma ma zrobić drogę w ramach zlecenia do końca sierpnia. Dalej nic nie zrobiono. Ponownie zadzwoniliśmy do Urzędu, powiedzieli, że na 100 procent zrobią w kolejnym tygodniu (05.09-9.09.2016r.). Dalej nic się nie dzieje. Za chwilę warunki pogodowe będą takie, że mi Państwo powiecie, że już nie w tym roku i tak oto można mieszkańca i podatnika modelowo zwodzić przez rok do następnej wiosny i potem to samo do kolejnego roku. Czy na tym polega polityka urzędu? Obiecamy a potem się jakoś spławi petenta, albo może sam zrezygnuje? Myślę, że dane słowo zobowiązuje. Proszę o interwencję, gdyż zachowanie pracowników Panu podległych jest niepoważne.

 

 

Odpowiedź na pytanie:

 

W odpowiedzi na zapytanie złożone za pomocą formularza internetowego Urzędu Miejskiego w Siechnicach uprzejmie informuję, że droga dojazdowa do ul. Okrzei pomiędzy nr 13,11,11a i 13a, zostanie poddana zabiegom naprawczym do końca września br.

Opóźnienie, o którym Pan pisze, wynikło z konieczności wykonania innych, równie pilnych prac remontowych na terenie Gminy. Zlecenie na wykonanie prac zostało przekazane wykonawcy – Firmie Bickardt – Bau, który aktualnie kończy prace w miejscowości Bogusławice i następnie przystapi do prac w Łukaszowicach. Rozpoczęcie robót powinno nastąpić od dnia 26.09.2016. Za zaistniałe opóźnienia przepraszamy.

 

 

Z poważaniem

 

Lesław Kubik

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Spis-rolny.jpg