Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Pytanie 83/2016 "Mieszkanie"
21 / 07 / 2016

Dzień dobry. Rok temu pisałam z chłopakiem podanie o mieszkanie do pana i dostala odpowiedz że czeka dużo osób. Na dzień dzisiejszy jestem w siódmym miesiącu w ciąży. Mieszkam z chłopaka mama jego siostra i bratem w jednym pokoju. Jest nas za dużo na obecną chwilę w takim mieszkaniu. A nie wyobrażam sobie mieszkać w pięć osób i niemowlak w jednym pokoju. Bardzo bym pana prosiła o odpisanie czy jest jakąkolwiek szansa na mieszkanie gminne. 

 

 Odpowiedź na pytanie:

 

     W odpowiedzi na zapytanie złożone za pomocą formularza internetowego UM w Siechnicach dotyczącego przydziału lokalu mieszkalnego uprzejmie informuje, że w swoich zasobach mieszkaniowych  na dzień dzisiejszy Gmina Siechnice nie posiada wolnych lokali mieszkalnych, które mogłyby zostać przydzielone. 

     Każde złożone podanie o przydział lokalu mieszkalnego kierowane jest do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Świętej Katarzynie przy ul. Żernickiej 17 w celu dokonania wizji na miejscu i wydania opinii o rodzinie.  

    W wielu regionach tak i w naszej gminie występują duże potrzeby mieszkaniowe, które przekraczają ograniczone możliwości ich zaspokojenia z gminnego zasobu mieszkaniowego.   

Obecnie w Gminie Siechnice zarejestrowano 60 wniosków rodzin oczekujących na przydział lokalu mieszkalnego.

    Przydział  lokali mieszkalnych na terenie Gminy Siechniceodbywa się zgodnie z obowiązującą uchwałą Rady Miejskiej  w Siechnicach w sprawie zasad wynajmowania lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu Gminy Siechnice ( Nr XXXIX/284/10 z dnia
5 sierpnia2010 roku,  ze zmianami ).

   Jednocześnie informuję, że po sprawdzeniu elektronicznego systemu rejestracji korespondencji  z 2015 r., nie wpłynęło od Pani żadne podanie w sprawie lokalu mieszkalnego.

 

 

Z poważaniem

 

Lesław Kubik

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Spis-rolny.jpg