Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Pytanie 82/2016 "raczej do niecierpliwych niż do Pana Burmistrza
21 / 07 / 2016

 

Jest w sw.katarzynie taka droga powstansow slaskich nazywana, 80 lat bez mala czekalismy na remont, cos sie ruszylo, zauwazylismy kruszec lezacy na poboczu, moze to na nasza droge? a wiec wszyscy nowo zamieszkali w pieknych blokach, domkach, odrobina cierpliwosci te pare miesiecy wytrzymacie, jak moglismy / babcia ma 93 lata/ 80 wytrzymac. pozdrawiam wszystkich

 

 Odpowiedź na pytanie:

 

W odpowiedzi na wniosek z dnia 07 czerwca 2016 r. i po jego przeanalizowaniu uprzejmie informuję, że w dniu dzisiejszym tj. dnia 18 lipca 2016 r. firma Wykonawcza realizująca zlecenie Gminy Siechnice na remont ul. Powstańców Śląskich w Świętej Katarzynie wykonała zlecony zakres prac.

Jednocześnie informuję, że Gmina Siechnice w terminie do końca 2016 r. pozyska dokumentację projektową budowy ul. Powstańców Śląskich w Świętej Katarzynie, natomiast do realizacji robót budowlanych Gmina przystąpi w kolejnych latach, po ujęciu zadania przez Radę Miejską w Siechnicach w Wieloletniej Prognozie Finansowej i budżecie.

Wyremontowana nawierzchnia w obecnym stanie technicznym będzie funkcjonować w okresie przejściowym, do czasu budowy nowej drogi według parametrów określonych w dokumentacji projektowej i zgodnie z zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.

 

 

Z poważaniem

 

Lesław Kubik

 

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Spis-rolny.jpg