Gmina Siechnice

baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
co musisz wiedzieć.JPG
zjedz-kup-lokalnie.jpg
baner---praca-ZOZ.jpg
baner---kwarantanna-domowa.jpg
logo_UE_rgb-1.jpg
Szukaj
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
baner-oferty-pracy.jpg
baner-czujnik-smogu-gmina-s.jpg
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Pytanie 58/2016 "Ulica Nowa Święta Katarzyna"
06 / 05 / 2016

Nawiązując do odpowiedzi na pytanie 31/2016 "Ulica Nowa Święta Katarzyna", na wstępie chciałbym podziękować za odpowiedz na pyhtanie - miło widzieć, że ta funkcjonalność zaczęła w końcu porządnie działać.

Przechodząc do tematu - zgodnie z tym co Pan Burmistrz  napisał planowane jest położenie nawierzchni w 2017 roku, natomiast z tego co widzę w budżecie na ten rok zaplanowane są środki na prace projektowe. Pytanie jak mieszkańcy ulicy Nowej i okolicznych ulic mogą brać udział w tych pracach, chociażby poprzez konsultacje bądź zgłaszanie uwag i potrzeb. Wzdłóż dróg o których Pan Burmistrz pisał buduje się sporo nowych domów i osiedli, więc dobrze by było skoordynować te działania by potem nie okazało się że nowo wybudowany zjazd do domku jednorodzinnego jest o 20cm za wysoko bądz za nisko w stosunku do nowo projektowanej drogi bądź trzeba rozbierać nowe ogrodzenie bo trzeba przebudodować/wybudować rowy melioracyjne.

 

 

Odpowiedź na pytanie:

 

W odpowiedzi na zapytanie wysłane za pomocą formularza internetowego Urzędu Miejskiego w Siechnicach informuję, że w mieszkańcy nie biorą bezpośredniego udziału w pracach projektowych. Urząd Miejski w Siechnicach po otrzymaniu koncepcji rozwiązań przekaże ją do zaopiniowania Radzie Osiedla w Świętej Katarzynie. Proszę wszelkie uwagi i propozycje kierować poprzez Radę Osiedla Święta Katarzyna.

 

Z poważeniem

 

Milan Ušák

 

 

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
baner-targowisko-w-siechnicach.jpg
baner-wymiana-pieców-UE.gif