Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
co musisz wiedzieć.JPG
zjedz-kup lokalnie - gmina Siechnice.JPG
zamknięcie covid 19.jpg
baner - praca ZOZ kopia.jpg
baner - kwarantanna domowa kopia.jpg
Szukaj
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
baner-oferty-pracy.jpg
baner-czujnik-smogu-gmina-s.jpg
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Pytanie 50/2016 "koszmarna droga na ul Bzowej w Radwanicach"
01 / 04 / 2016

Szanowny Panie Burmistrzu,

objął Pan po raz kolejny urząd Burmistrza a ja jako mieszkanka Radwanic czuję się przez Pana zaniedbana, wcale Pan o mnie nie dba, tak samo nie dba Pan o pozostałych mieszkańców Radwanic, szczególnie tych, którzy mieszkają przy ul. Bzowej tak jak ja. Droga na ulicy Bzowej woła o pomstę do nieba. Dziury są tak duże, że wczoraj wypadło by mi dziecko z wózka, który się niebezpiecznie przechylił na polu minowym jakim jest wspomniana ulica Bzowa. Aby móc pójść do sklepu lub do kościoła muszę zakładać gumowce takie jest straszne błoto i kałuże. Błagam Pana, proszę wreszcie coś z tym zrobić, uporządkować tą drogę, ponieważ ani ja z małym dzieckiem w wózku ani moja sąsiadka z dzieckiem na rowerku nie mamy szans wydostać się "suchą nogą" i bez upadków dzieci próbując przemierzyć okropną ulicę Bzową w Radwanicach.

 

 

Odpowiedź na pytanie:

 

      W odpowiedzi na zapytania wysłane za pomocą formularza internetowego UM Siechnice informuję, że w terminie do 31.12.2016r Gmina Siechnice pozyska dokumentację projektową budowy ul. Bzowej w Radwanicach natomiast do realizacji robót budowlanych Gmina przystąpi w kolejnych latach, po ujęciu zadania przez Radę Miejską w Siechnicach w Wieloletniej Prognozie Finansowej. Zlecenie opracowania dokumentacji projektowej ul. Bzowej planowane jest w II kwartale 2016r.             

      Jednocześnie informuję, że Gmina Siechnice po uzyskaniu dokumentacji projektowej, w celu poprawy komfortu użytkowania drogi, w 2017r. wykona nawierzchnię ulicy Bzowej z drogowych płyt betonowych. Taka nawierzchnia będzie funkcjonować w okresie przejściowym do czasu budowy nowej drogi według parametrów określonych w dokumentacji projektowej i zgodnie z zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.

 

 

 

Z poważeniem

 

Milan Ušák

 

 

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
baner-targowisko-w-siechnicach.jpg
baner-wymiana-pieców-UE.gif