Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Pytanie 48/2016 "Do pytania 1 i 22"
01 / 04 / 2016

W związku z odpowiedzią na pytania 1 i 22 prosimy uprzejmie o odpowiedź na kolejne pytanie:

czy może Pan uwzględnić w rozwiązaniu tymczasowym nie tylko nawierzchnię dla samochodów, ale i rozwiązania problemu pieszych, dla których bez nawierzchni czy z nawierzchnią z płyt do przejścia i przejazdu wózkami pozostaje tylko błotniste pobocze. Asfaltowa opaska czy chodnik tymczasowy na pewno poprawiłyby humor mieszkańcom ulicy Bzowej do czasu realizacji budowy.

Biorąc pod uwagę ile czasu czekają na godne warunki komunikacyjne i przy niepewnym terminie realizacji budowy drogi prosimy o pochylenie się nad dogodnym rozwiązaniem tymczasowym uwzględniającym potrzeby nie tylko zmotoryzowanych mieszkańców tej nieszczęsnej ulicy.

 

 

 Odpowiedź na pytanie:

 

    W odpowiedzi na zapytania wysłane za pomocą formularza internetowego UM Siechnice informuję, że Gmina Siechnice wykona nawierzchnię ulicy Bzowej z drogowych płyt betonowych w 2017r. w celu poprawy komfortu użytkowania drogi. Taka nawierzchnia będzie funkcjonować w okresie przejściowym do czasu budowy nowej drogi według parametrów określonych w dokumentacji projektowej i zgodnie z zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Nie przewiduję w okresie przejściowym wykonać dodatkowo chodników.

 

 

Z poważeniem

 

Milan Ušák

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Spis-rolny.jpg