Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Pytanie 39/2016" Stan ulic w Groblicach"
24 / 03 / 2016

Czy przewidywana jest w najbliższym czasie poprawa stanu ulic w Groblicach, jestem mieszkańcem ulicy Lipowej ,ale chodzi mi ròwnież  o drogi poprzeczne od ulicy Kolejowe - Spacerowa , Św Marka ,  w tej chwili stan tych ulic  jest fatalny pomijając dziury bardzo niebezpieczne są znacznie wystajace studzienki kanalizacyjne , ponad profil drogi  , natychmiastowej interwencji wymaga studzienka na rogu Spacerowej i Lipowej gdzie dochodzi do zachaczeń podwoziem pojazdòw o pokrywę studni.

 

Odpowiedź na pytanie:

 

W odpowiedzi na  zapytanie zadane za pomocą formularza internetowego UM w Siechnicach uprzejmie informuję, że po okresie zimowym – w pierwszych dniach kwietnia odbędzie się odbiór gwarancyjny prac wykonywanych w ramach budowy kanalizacji w ciągu ulic Prusa, Osiedlowej, Rzemieślniczej, Św. Marka, Leśnej, Wesołej i Polnej, a także Lipowej, Kasztanowej i Spacerowej. 

W ramach tej inwestycji wykonywane były prace drogowe, które, jak choćby wynika z treści Pana pisma, nie zostały wykonane w sposób należyty.

Odbiór prac będzie skutkował zobowiązaniem wykonawcy prac budowlanych do usunięcia ewentualnie ujawnionych wad, również w zakresie odtworzenia dróg po pracach kanalizacyjnych.

Nawierzchnia drogi na skrzyżowaniu ulic Lipowej i Spacerowej została wyrównana w dniu 11.03.2016 roku. Dziękuję za informację wskazującą na konieczność natychmiastowej interwencji.

 

Z  poważaniem

Milan Ušák

 

 

 

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Spis-rolny.jpg