Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
co musisz wiedzieć.JPG
zjedz-kup lokalnie - gmina Siechnice.JPG
zamknięcie covid 19.jpg
baner - praca ZOZ kopia.jpg
Szukaj
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
baner-oferty-pracy.jpg
baner-czujnik-smogu-gmina-s.jpg
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Pytanie 38/2016 "Brak drogi przy ulicy Jabłecznej w Zacharzycach"
22 / 03 / 2016

1) Panie Burmistrzu,

 Jestem radnym w radzie sołectwa wsi Zacharzyce. Piszę w imieniu mieszkańców ul. Jabłecznej w Zacharzycach, całej rady sołectwa i naszej pani sołtys. Od dłuższego czasu na ulicy Jabłecznej w Zacharzycach, na odcinku od ulicy Morelowej zamiast drogi mamy jedno wielkie bajoro. Co więcej z tygodnia na tydzień stan drogi tylko się pogarsza, ponieważ ulica Jabłeczna jest jedyną drogą dojazdu do pobliskiej budowy. Bardzo nam zależy, aby ktoś z gminy pomógł nam z tym bardzo uciążliwym problemem, bo pomimo zapewnień do tej pory nikt się z nami nie kontaktował. Mamy już serdecznie dosyć kąpieli błotnych.

Mamy pomysły jak rozwiązać powyższy problem, ale bez pomocy Gminy jesteśmy bezsilni. W związku z tym serdecznie zapraszamy Pana lub Pańskich przedstawicieli do osobistego zweryfikowania stanu naszej drogi. Proponujemy zostawić eleganckie buty i spodnie w domu, bo szkoda, żeby się zniszczyły.

2) Witam,

od niedawna zamieszkuję przy ulicy Jabłecznej i Morelowej w Zacharzycach. Droga jest w stanie tragicznym, trudno nią przejechać autem, a już nie wspomnę o przejściu nią pieszo. Proszę o informację czy jest planowany remont w/w dróg, a jeśli tak to kiedy?

 

 

Odpowiedź na pytanie:

 

W odpowiedzi na Państwa wniosek złożony za pomocą formularza internetowego UM Siechnice i po jego przeanalizowaniu uprzejmie informuję, że w dniu 10.03.2016 zostało skierowane pismo do Inwestora realizującego inwestycję budowlaną przy ul. Jabłecznej. Pismo nakazuje usunięcie i z utylizowanie gruntu, materiałów budowlanych i odpadowych zalegających w granicach działki drogowej ul. Jabłecznej oraz doprowadzenie do właściwego stanu technicznego nawierzchni ul. Jabłecznej, na odcinku od ul. Morelowej do budowy Inwestora.

W załączeniu kopia pisma skierowanego do Pana Milczarka realizującego inwestycję budowlaną.

 

Z  poważaniem

 Milan Ušák

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
baner-targowisko-w-siechnicach.jpg
baner-wymiana-pieców-UE.gif