Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Pytanie 34/2016 "Groblice ul Zacisze/Chabrowa - dotyczy pytania 13/2016"
15 / 03 / 2016

„Szanowny Panie Burmistrzu

W odpowiedzi, na Pana wyjaśnienie odnośnie wyrównania ulicy Zacisze w Groblicach, pragnę zauważyć, że naprawa w dniu przebiegła po 6 deszczowych dniach. Zapewne jak Pan to nazwał w odpowiedzi na pytanie 13/2016 "stopień nawodnienia materiału" po takim okresie deszczowym nadawał się do prac wyrównawczych. Niestety materiał to nadal błoto, zgarnięte wyrównarką i zawałowane. Efekt jest widoczny już dziś. Po 5 dniach droga jest znowu dziurawa, a za  kolejne 5 dni nie będzie różnicy pomiędzy stanem sprzed naprawy. Naprawdę ciężko mi uwierzyć, że pieniądze publiczne są w tym przypadku wydawane racjonalnie a prośby mieszkańców traktowane poważnie. 

Cieszę się, że ulica ta będzie miała do końca roku 2016 nawierzchnię bitumiczną. Ale co do tego czasu mamy robić? Którędy mamy prowadzać dzieci do przedszkola, jak dojść do drogi asfaltowej?? Jeździmy do pracy i musimy nosić dwie pary obuwia.  

Odnośnie wyrównania ulicy Chabrowej - bardzo proszę o przywrócenie jej do stanu sprzed naprawy. była w opłakanym stanie, ale miała mniej dziur niż obecnie.”

 

Dziękuję i pozdrawiam. 

 

 Odpowiedź na pytanie:

 

Szanowny Panie,

 

W odwiedzi na Pana zapytanie  wysłane za pomocą formularza internetowego UM Siechnice, uprzejmie informuję, że odbiór prac związanych z wyrównaniem ulicy Zacisze odbył się w dniu 07.03.2016 roku po ich wykonaniu. Stwierdzone podczas odbioru usterki, do których naprawy wykonawca prac został zobowiązany zostaną usunięte do 18.03.2016 r.

Odnośnie ul. Chabrowej, informuję, że w bieżącym roku nie zlecano jej naprawy. Po okresie zimowym zostanie przeprowadzony przegląd dróg gruntowych i kwalifikowanie ich do bieżącego remontu.

 

Z  poważaniem

 

 Milan Ušák

 

 

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Spis-rolny.jpg