Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Pytanie 20/2016 "Droga - Radomierzyce"
23 / 02 / 2016

Szanowny Panie,

uprzejmie proszę o informację w jakim terminie zostanie położony asfalt na ulicach Sadowej i Kwiatowej w Radomierzycach. W chwili obecnej po zimie i przy takiej ilości opadów poruszanie się po nich samochodem powoduje jego uszkodzenia (samochód "wiesza się" na wybojach). Biorąc pod uwagę fakt, iż jedna z ulic jest ulicą wiodącą do przedszkola istnieje duże prawdopodobieństwo, że gmina wkrótce będzie musiała wypłacić odszkodowania z tytułu uszkodzeń pojazdów na tej drodze.

W przypadku niemożliwości położenia asfaltu w najbliższym czasie, uprzejmie proszę o wyrównanie drogi, by zlikwidować wyboje uszkadzające pojazdy.

Może istniałaby możliwość wykorzystania w tym celu jakichś środków unijnych?

Z poważaniem

 

Odpowiedź na pytanie:

Szanowni Państwo,

W nawiązaniu do zapytania wysłanego za pomocą formularza internetowego UM Siechnice uprzejmie informuję, że po ustaniu okresu zimowego zostanie przeprowadzona doroczna kwalifikacja dróg gruntowych, utwardzonych powierzchniowo materiałem kamiennym, od remontu. Służby drogowe Gminy, w oparciu o ocenę stanu technicznego dokonają wyboru dróg o złym stanie i w miarę posiadanych środków finansowych, podejmą decyzję o ewentualnym zakresie prac naprawczych.

W ramach tego przeglądu Pani wniosek zostanie rozpatrzony.

 

Z poważaniem

Milan Ušák

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Spis-rolny.jpg