Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
co musisz wiedzieć.JPG
zjedz-kup lokalnie - gmina Siechnice.JPG
zamknięcie covid 19.jpg
baner - praca ZOZ kopia.jpg
Szukaj
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
baner-oferty-pracy.jpg
baner-czujnik-smogu-gmina-s.jpg
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Pytanie 14/2016 "remont ul. Parkowej w Św. Katarzynie"
10 / 02 / 2016

Szanowny Panie Burmistrzu,
Jako mieszkaniec Św. Katarzyny z ul. Parkowej serdecznie zapraszam Pana na tę ulicę. Około miesiąc temu wzdłuż parku w Św. Katarzynie ul. Parkowa została wysypana tłuczniem prawdopodobnie w celu jej wyrównania. Obecny stan ulicy jest gorszy niż przed remontem. Dzieci, które idą do szkoły brną w błocie i glinie, której wyraźnie było najwięcej w wysypanym tłuczniu. Miejsce jest Panu bardzo dobrze znane, gdyż co roku właśnie tutaj odbywają się dożynki gminne z Pana udziałem. Bardzo proszę również o przedstawienie ile kosztowała budżet  gminny ta niekonwencjonalna naprawa drogi wiejskiej.


Odpowiedź na pytanie:
Szanowni Państwo,
W nawiązaniu do zapytania wysłanego za pomocą formularza internetowego UM Siechnice uprzejmie informuję, że prace naprawcze ul. Parkowej w Świętej Katarzynie zostały przerwane w miesiącu grudniu 2015 roku z uwagi na wystąpienie niekorzystnych warunków atmosferycznych.
Prace te zostaną wznowione z chwilą ustania warunków zimowych, prawdopodobnie jeszcze w bieżącym miesiącu.
Informuję jednocześnie, że wykonawca prac nie otrzymał żadnego wynagrodzenia za złożenie materiału służącego do naprawy ul. Parkowej. Podstawą do zapłaty za roboty wykonane na rzecz Gminy, w tym za wyrównanie nawierzchni gruntowej ul. Parkowej w Świętej Katarzynie, będzie protokół odbioru prac po ich prawidłowym wykonaniu.
Z poważaniem
Milan Ušák

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
baner-targowisko-w-siechnicach.jpg
baner-wymiana-pieców-UE.gif