Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Pytanie 2/2016 "Spotkanie z przedstawicielami Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Piłsudkiego 22 w Siechnicach"
18 / 01 / 2016

Dzień dobry,
 
Uprzejmie informuję, że jako Zarządca nieruchomości przy ul. Piłsudkiego 22 w Siechnicach, zwracam się z serdeczną prośbą o ustalenie spotkania z Zarządcą w/w nieruchomości jak i jej pełnomocnikami (mieszkańcami).
Przedmiotem spotkania miało by być ustalenie ewentualnej możliwej partycypacji Gminy w kosztach reaktywowania mocno nadszarpniętej zieleni na terenie, który jest wspólny (należy do Wspólnoty i Gminy Siechnice). Jedna z mieszkanek na spotkaniu poruszała ten temat i przekazała Pana zainteresowanie pomysłem i możliwością ewentualnej wspólnej inwestycji w zieleń przy wskazanej nieruchomości.
Posiadamy przygotowany projekt zagospodarowania szumnie już nazwanych trawników i chcieli byśmy na spotkaniu z Panem móc porozmawiać w tej sprawie.
Dla Właścicieli nieruchomości jest to sprawa bardzo ważna i liczę na Pana przychylność i spotkanie z Panem.

Odpowiedź na pytanie:
Szanowni Państwo,
W nawiązaniu do zapytania wysłanego za pomocą formularza internetowego UM Siechnice, uprzejmie informuję, że spotkanie zostanie zorganizowane wspólnie z Wydziałem Gospodarki Przestrzennej i Wydziałem Inwestycyjnym. termin spotkania zostanie ustalony w najbliższych dniach.
Z poważaniem
Milan Ušák

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Spis-rolny.jpg