Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
wybory prezydenckie - mini.jpg
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Odpowiedź na pytanie nr 293
15 / 12 / 2015

Tytuł wiadomości:

Budżet gminy na 2016 r.

 

Treść wiadomości:

Szanowny Panie Burmistrzu

Mam kilka pytań, związanych z planami inwestycyjnymi gminy. Kiedy można spodziewać się projektu budżetu gminy na 2016 rok? Odpowiadając na jedno z wcześniejszych pytań dotyczące budowy ulicy Św.Marka w Zębicach, napisał Pan, że budowa tej drogi nie jest planowana w latach 2016-2017 (zgodnie z wieloletnią prognozą finansową). W związku z tym chciałbym dowiedzieć się gdzie można znaleźć informację o tym, które drogi są ujęte w tej prognozie? Kiedy planowana jest budowa ulicy Św.Marka (jeżeli oczywiście została ona ujęta w danym horyzoncie czasowym prognozy)? Zwracam się również do Pana z uprzejmą prośbą o uwzględnienie w wydatkach gminy na przyszły rok, kosztów bieżącego wyrównania nawierzchni gruntowej ulicy Św. Marka w Zębicach. Proszę o to ze wzgledu na to, że nawierzchnia ta jest poważnie uszkodzona, co zagraża bezpieczeństwu uczestników ruchu. Szczególnie uszkodzony jest fragment łączący się z ulicą Bolesława Prusa. Proszę również o informację na jakim etapie jest przetarg na projekt chodnika w Zębicach na odcinku: stacja kolejowa - droga krajowa nr. 94 , który to przetarg jest prowadzony przez powiat wrocławski. Z góry dziekuję za odpowiedź i poświęcony mi czas.

Z poważaniem

 

 

Odpowiedź na pytanie:

Szanowny Panie,

W nawiązaniu do zapytania wysłanego za pomocą formularza internetowego UM Siechnice informuje, że:

1. projekt budżetu gminy na 2016 r znajduje się na pod adresem internetowym:

http:/bip.siechnice.dolnyslask.pl/dokument.iddok,3857,idmp,188,r,r

2. link do wieloletniej prognozy finansowej:

http:/bip.siechnice.dolnyslask.pl/dokument.iddok,3999,idmp,189,r,r, w której można znaleźć wszystkie informacje w zakresie planowanych do budowy dróg.

3. W zakresie projektu budowy chodnika w Zębicach na odcinku stacja kolejowa - DK 94 Wykonawca w dniu 4 grudnia br. podpisał umowę na opracowanie dokumentacji projektowej z terminem realizacji do 30.06.2016 r. Projekt zleciło Starostwo Powiatowe we Wrocławiu.

Z poważaniem

Milan Ušák

 

 

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
wybory-prezydenckie-28-czerwca-2020.jpg
Spis-rolny.jpg