Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Odpowiedź na pytanie nr 260
27 / 08 / 2015

Tytuł wiadomości:

Ulica Ziemska

Treść wiadomości:

Szanowny Panie Burmistrzu,

Chciałabym, nie tylko w imieniu własnym ale i pozostałych mieszkańców, zaprosić Pana na przejażdżkę ulicą Ziemską oczywiście prywatnym autem. Codzienny przejazd do i z pracy tą ulicą ma ogromny wpływ na zawieszenia aut mieszkańców osiedli zlokaliozowanych przy tej ulicy, nie wpominając już o komforcie jazdy zarówno prowadzącego jak i pasażerów. Ja rozumiem że nie ma środków w budżecie na kompleksowe "ucywilizowanie" tej ulicy ale przecież można zastosować rozwiązanie tymczasowe mianowicie zasypać wyrwy, wyrównać nawierzchnię, a następnie na bieżąco monitorować stan i w razie potrzeby odpowiednio w czasie reagować - w szczególności że problem dotyczy niewielkiego fragmentu tej ulicy (około 100m).

Pozdrawiam

Odpowiedź na pytanie:

Szanowna Pani,

W odwiedzi na Pani maila z dnia 17 sierpnia br. w sprawie ul. Ziemskiej w Siechnicach informuję, że ul. Ziemska ujęta została w planie prac remontowych do wykonania w bieżącym roku. Obecnie trwają procedury związane z wyłonieniem wykonawcy prac.

Ul. Ziemska na odcinku od Św. Katarzyny do Mieszczańskiej zostanie utwardzona poprzez ułożenie nawierzchni z płyt betonowych, szerokości 6,00 m na odcinku około 150 m.

Prace rozpoczną się w pierwszej dekadzie września i potrwają około 2 miesięcy.

Z wyrazami szacunku,

Milan Ušák

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się