Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
wybory prezydenckie - mini.jpg
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Odpowiedź na pytanie nr 259
27 / 08 / 2015

Tytuł wiadomości:

Droga w Groblicach

Treść wiadomości:

Witam

Przeczytałam na forum że do końca września br. roku zostanie podjęta decyzja o tym że ul. Zacisze w Groblicach ma zostać umieszczon w planach do budowy w ramach budowy dróg i transportu rolnego w Gminie Siechnice w latach 2016-2019, moje pytanie natomiast jet takie, a co z ulicą Pogodną i Różaną przecież przy tych ulicach ciągle trwa rozbudowa mieszkalna przybawa coraz więcej mioeszkańców, kolejne działki są sprzedawane, tym samym do budrzetu gminy będą wpływały pieniądze z podatków, ja zdaję sobie sprawę że to nie są wystarczające środki na to aby wybudować drogę od podstaw ale może wzielibyście Państwo także pod uwagę te dwie ulice.

Pozdrawiam

Mieszkanka Osiedla Słoneczne Groblice

Odpowiedź na pytanie:

Szanowna Pani,

W odpowiedzi na Pani pismo Gmina Siechnice informuję, że ul. Pogodna i Radosna w Groblicach nie zostały jak dotąd ujęte w planach budowy w ramach dróg transportu rolnego na lata 2016-2019.

Pani pismo zostanie przyjęte jako wniosek do planu na następne lata, a wrazie pojawienia się dodatkowych (nieplanowych) dochodów Gminy będzie możliwe przyspieszenie ich budowy.

Z wyrazami szacunku,

Milan Ušák

 

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
wybory-prezydenckie-28-czerwca-2020.jpg
Spis-rolny.jpg