Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
wybory prezydenckie - mini.jpg
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Odpowiedź na pytanie nr 209
03 / 04 / 2014

Pytanie:

Witam Panie Burmistrzu,
w nawiązaniu do naszej rozmowy przed kilkoma tygodniami, zwracam się do Pana z następującymi pytaniami:
1) do 15 stycznia miał być ustalony budżet gminy na rok 2014. W związku z tym proszę o udzielenie informacji czy udało się wyodrębnić środki w budżecie na remont ul. Jana Pawła II (przy okazji ul. Piłsudskiego, bo są one objęte jednym planem)? Jeżeli tak to w jakim zakresie i w jakim czasie powinna ruszyć ta inicjatywa?
2) czy wykonawca nowej inwestycji "Zielone tarasy" ma zgodę na to aby drogą dojazdową do budowy była właśnie ul. Jana Pawła II na odcinku od ul. Fieldorfa do ul. Gimnazjalnej? ul. Jana Pawła II na tym odcinku jest i tak w opłakanym stanie a kursujące wielokrotnie w ciągu dnia ciężarówki z wielotonowym ładunkiem dodatkowo pogarszają już i tak bardzo zły stan nawierzchni.

Pozdrawiam serdecznie
Łukasz Sobiło (Wspólnota Mieszkaniowa JP II 2-4)

 Odpowiedź:

Szanowny Panie,

Budowa ulicy Jana Pawła II planowana jest na lata 2015-2016. Wykonawca inwestycji „Zielone Tarasy” posiada zgodę na poruszanie się ul. Piłsudskiego. Nadmienię jednak, że w chwili obecnej trwa tam remont i wykonawca jest zmuszony do poruszania się ul. Gimnazjalną. Rozpoczęta już budowa ul. Piłsudskiego kontynuowana będzie do połowy 2015 r. (odcinek do ul. Gimnazjalnej).

Z wyrazami szacunku,

Milan Ušák

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
wybory-prezydenckie-28-czerwca-2020.jpg
Spis-rolny.jpg