Gmina Siechnice

banner podwórko nivea Siechnice.jpg
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
grafika
Jednostki pomocznicze
08 / 02 / 2017 Mariusz Różnowicz

 

 

 

JEDNOSTKI POMOCNICZE GMINY SIECHNICE

 

Sołectwo / Osiedle / Miasto
Imię i nazwisko

telefon

telefon kom.

e-mail
 Biestrzyków- Radomierzyce Anna
Janicka
 - 691-77-21-87  anna.janicka2012@interia.pl
 Bogusławice
Marek
Bednarz
71
311 42 69
502-68-93-18  bedkop@onet.pl
 Groblice-Durok
Danuta
Ziobrowska
 - 607-608-422 ziobrowskadanuta@tlen.pl
 Grodziszów
Joanna Brendzel
-

 

695-638-805

j.brendzel@o2.pl
 Iwiny Maria
Sulikowska
71
346 40 61
 728-326-337  sulikowska-maria@wp.pl
 Kotowice Małgorzata
Mokrowska
 -  504-92-57-17  agroturystykakotowice@gmail.com
 Łukaszowice Czesław Kowalczyk  -  606-685-365 czeslawkowalczyk6@gmail.com
 Mokry Dwór Marcin
Rorat
   889-930-043 mdctaxi@gmail.com
 Ozorzyce Zofia Janusz - 692-721-213  irek2@onet.pl
 Radwanice Krzysztof
Sobera
 -  600-883-940  krzysztof.sobera@wp.pl
 Siechnice Anna
Jerkiewicz
 - 513-786-141  a.jerkiewicz@wp.pl
 Smardzów Małgorzata
Kowcz
- 697-240-266  gosia.kowcz@onet.pl
 Sulimów Andrzej Szymczak
71
311 41 76
 784-37-65-96  sulimow@o2.pl
 Sulęcin-Szostakowice Izabela
Schayer-Sadowska 
-  502-519-074 sodie86@gmail.com
 Święta Katarzyna Andrzej
Idzikowski
71
311 44 42
 502-47-71-66  andrzej.idzikowski@eu.wroc.pl
 Trestno-Blizanowice Beata
Dolejsz
 -  519-740-761  celinka2001@wp.pl
 Zacharzyce Czesława
Danielska
 -  660-716-533 ewelinka_k28@interia.eu
 Zębice Robert
Kobberger
 -  605-822-317 era.kobb@interia.pl
 Żerniki Wrocławskie Małgorzata
Stawicka
 -  530-820-692  biuro@atsog.pl
         

GMINA SIECHNICE WYKAZ LUDNOŚCI W POSZCZEGÓLNYCH MIEJSCOWOŚCIACH

(statystyka na dzień 2016-12-31)

 

STALI MIESZKAŃCY GMINY 19 452
   
SIECHNICE (miasto) 6686
   
SIECHNICE (gmina)   12766
   
BIESTRZYKÓW 396
BLIZANOWICE 62
BOGUSŁAWICE 146
DUROK 19
GROBLICE 878
GRODZISZÓW 101
IWINY 1190
KOTOWICE 735
ŁUKASZOWICE 203
MOKRY DWÓR 306
OZORZYCE 197
RADOMIERZYCE 129
RADWANICE 2946
SMARDZÓW 263
SULĘCIN 94
SULIMÓW 231
SZOSTAKOWICE 26
ŚWIĘTA KATARZYNA 2359
TRESTNO 102
ZACHARZYCE 226
ZĘBICE 406
ŻERNIKI WROCŁAWSKIE 1751
SUMA=  19 452
Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
baner-targowisko-w-siechnicach.jpg