Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Odpowiedź na pytanie nr 183
14 / 10 / 2013

Pytanie:

Witam
Uprzejmie proszę o udzielenie informacji kto zlecał i na jakiej podstawie zakup i montaż tych kilku ławek min ul, Kościelna koło śmietnika ( Pet)szkło . Proszę o podanie ceny zakupu i montażu tego projektu.
Z tego co wiem wykonawcą  jest oczywiści firma Gardeckich ok 6 szt montaz we wrześniu.
Czy Rada Miasta pozytywnie zaopiniowała ten zakup. Z tego co czytam na forum nie tylko ja dostrzegam ten problem,
Ale kto wpadł na taki głupi pomysł montażu ich w takim miejscu. A moze by dofinansowac zajecia pozalekcyjne biednym dzieciom w podstawówce a nie stawianie kolejnycgh ławek przed blokami(ul Szkolna)
M.M.


Odpowiedź:

Szanowny Panie Mariuszu,
Zamontowanych zostało 5 ławek. Koszt zakupu i montażu jednej ławki wynosi 664,20 zł. brutto. Muszę jednak Pana poinformować, że docierają do mnie pozytywne sygnały odnośnie usytuowania ławek. W odczuciu wielu mieszkańców są one bardzo potrzebne. Zamontowanie ich od lat było postulowane przez m.in. Radę Miasta, środowisko seniorów i radnych. Takie ławki od lat dobrze służą w miejscowościach Radwanice i Święta Katarzyna. Zachęcam Pana do bliższego zainteresowania się ofertą szkół i przedszkoli publicznych prowadzonych przez Gminę oraz pomocą udzielaną dzieciom i uboższym rodzinom przez szkoły i GOPS. Cieszę się, że jest Pan na bieżąco z opiniami Dariusza K., Froda, a nawet Kucyka Ponny J

Z wyrazami szacunku,
Milan Ušák

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Spis-rolny.jpg