Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
wybory prezydenckie - mini.jpg
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Odpowiedź na pytanie nr 180
14 / 10 / 2013

Pytanie:

Dzień dobry
Zwracam się z prośbą o wyjaśnienie sposobu realizacji utwardzenia drogi w Biestrzykowie ulicy Klonowej od ulicy Wrocławskiej oraz podanie terminu jej wykonania.
Planując budowę domu mając na względzie podmokłość terenu w lutym tego roku (2013) napisałem do Pana prośbę o utwardzenie drogi gminnej Klonowej w Biestrzykowie. W czerwcu uzyskałem zapewnienie od pracownika Wydziału inwestycyjno-komunalnego Pana Tomasza Jóźwiaka , że droga zostanie utwardzona na pewno w sierpniu.
Niestety prace nie zostały zrealizowane do dnia dzisiejszego. 14.09.2013.
 Pan Tomasz osobiście mnie informował że zlecenie jest wystawione  na utwardzenie tej drogi i prace mają ruszyć na początku września a ostatni termin jaki podał był terminem zakończenia prac to jest 16.09.
 Jestem inwestorem i podpisałem z Firmą w lipcu umowę na wykonanie domu i warunkiem prowadzenia prac było zapewnienie dojazdu do budowy. Cierpliwie czekałem wierzyłem Pana pracownikiem o wykonaniu utwardzenia drogi. Niestety prace te nie zostały wykonane, a moja firma wykonawcza  z uwagi na trudności z dojazdem ciężkiego sprzętu wstrzymała pracę a kosztami przestoju obciąża mnie. W tym momencie Panie Burmistrzu zadam Pytanie "czy w końcu drga zostanie utwardzona" bo na zapewnienia Pana pracowników nie mogę już liczyć, traktowany jestem  po prostu niepoważnie.
 Pan Tomasz Jóźwiak wiedział, iż od 16. 09. 2013 prowadzić będę prace betonowe i nie raz mnie zapewniał że droga do tego terminu będzie utwardzona, niestety tak nie jest!!.
 Nie chciałbym ponosić kosztów z tytułu przestoju lub niemożności dojazdu do budowy dlatego mając na względzie iż nie jest to duża inwestycja w skali Gminy proszę o osobistą Pana interwencję.
 Oczekując na odpowiedź pozostaję z poważaniem
 Fryderyk Sakowicz
 tel.601704550

Odpowiedź:

Szanowny Panie,
Z ustaleń z Panem Tomaszem Józwiakiem wynika, że jest Pan z nim w stałym kontakcie i otrzymuje Pan na bieżąco informacje na temat ul. Klonowej. W chwili obecnej czekamy na korytowanie drogi ulicy Pogodnej w Radwanicach. Kruszywo z korytowania drogi ulicy Pogodnej zostanie wykorzystane do utwardzenia przywołanej przez Pana w zapytaniu drogi. W związku z tym nie mogę podać ostatecznego terminu zakońćzenia.

Z wyrazami szacunku,
Milan Ušák

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
wybory-prezydenckie-28-czerwca-2020.jpg
Spis-rolny.jpg