Gmina Siechnice

banerek---kamera-na-żywo 2.jpg
logo_UE_rgb-1.jpg
Szukaj
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
baner---turystyczne-top-15.jpg
(wstecz)
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Operator Szlifierek CNC
grafika
26 / 09 / 2017 16 / 10 / 2017
Kategoria:
Praca -> Dam pracę
Dodano:
2017-09-26 12:31:16
Ogłaszający:
Narzędzia Skrawające Tools sp. z o.o.
Adres:
Ul. Grabskiego 25 55-011 Siechnice
tools@toolswro.com.pl
Opis stanowiska: ◾Obsługa szlifierek CNC oraz pozostałych maszyn i urządzeń ◾Nadzór nad procesem technologicznym ostrzenia i produkcji ◾Dobór optymalnych parametrów obróbki ◾Dbałość o jakość wykonywanej pracy ◾Kontrola końcowa produkowanych i ostrzonych narzędzi Wymagania: ◾Dobra znajomość rysunku technicznego ◾Wykształcenie min. zawodowe ◾Doświadczenie w pracy przy obrabiarkach CNC i/lub doświadczenie z narzędziami do obróbki skrawaniem będzie atutem ◾Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków ◾Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi ◾Gotowość do pracy w systemie zmianowym Oferujemy: ◾Możliwość nabycia przeszkolenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (przyjmiemy osobę do przyuczenia zawodu) ◾Pracę w stabilnej firmie z nastawieniem na długofalową współpracę. ◾Umowę o pracę na czas nieokreślony (po pozytywnie zakończonym okresie próbnym) ◾Konkurencyjne wynagrodzenie ◾Pakiet socjalny ◾Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji ◾Pracę w nowoczesnym parku maszynowym
(wstecz)
stronę
Pobierz
PDF
Wypowiedz
się
baner-targowisko-w-siechnicach.jpg