Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
banereeeeeek.JPG
Szukaj
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
baner---turystyczne-top-15.jpg
Aktualności
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
grafika
Lider a4 - aktualizacja procedur konkursowych
04 / 03 / 2019 Aleksandra Chlebosz 601

Dobiegły końca prowadzone od kilku miesięcy prace nad zmianami procedur konkursowych oraz Lokalnych Kryteriów Wyboru. Zmiany, mające na celu usprawnienie procesu oceny wniosków, konsultowane były z Państwem podczas 5 seminariów, które miały miejsce w każdej z gmin. Ostateczne zmiany wprowadzone zostały podczas Warsztatu refleksyjnego, w którym poza przedstawicielami lokalnej społeczności, pracownikami i członkami LGD uczestniczyli również przedstawiciele innych LGD oraz przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego.

 

Dokumenty w tak wypracowanej formie, zostały zatwierdzone przez Walne Zebranie Członków LGD, które jest najwyższą władzą Stowarzyszenia Lider A4. Zatwierdzone na poziomie LGD dokumenty zostały przekazane do Samorządu Województwa, który w ciągu miesiąca powinien również dokonać ich akceptacji. Dopiero wówczas zaproponowane zmiany mogą być podstawą ogłaszanych naborów.

 

Zaktualizowane dokumenty proceduralne dotyczące planowanych naborów oraz wzory wniosków i biznesplanu, które nie uległy zmianie dostępne są na stronie internetowej Stowarzyszenia Lider a4 www.lider-a4.pl.

 

Najbliższe planowane nabory dotyczące rozwijania oraz podejmowania działalności gospodarczej przewidziane są w II połowie kwietnia br.

 

Pod koniec marca br. planowane są szkolenia, zarówno dla  beneficjentów, którzy otrzymali już dotacje, po to aby sprawnie zrealizowali i rozliczyli swój projekt, jak i dla wnioskodawców, którzy zamierzają ubiegać się o pomoc.

 

Wszelkie informacje dotyczące terminów oraz wymaganej dokumentacji zamieszczane będą na stronie www Stowarzyszenia Lider a4.

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
baner-czujnik-smogu-gmina-s.jpg
baner-targowisko-w-siechnicach.jpg
baner-rekrutacja.jpg