Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
banerek-fotowoltaika.jpg
Szukaj
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
baner-oferty-pracy.jpg
Aktualności
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
grafika
Gmina Siechnice pomaga ofiarom nawałnic
24 / 08 / 2017 Aleksandra Chlebosz 1391

W związku z nawałnicami, które w ostatnim czasie przeszły przez Polskę powodując znaczne zniszczenia w wielu miejscowościach, Gmina Siechnice podjęła działania mające na celu udzielenie pomocy ofiarom nawałnic. Na czwartkowej sesji Rady Miejskiej w Siechnicach przyjęto uchwały, które mówią o przekazaniu środków z budżetu gminy dla najbardziej potrzebujących samorządów.

 

Zwracam się również do mieszkańców i przedsiębiorców naszej Gminy z prośbą o dobrowolną pomoc pieniężną oraz rzeczową dla ofiar nawałnic.

 

Wszelkie propozycje pomocy prosimy kierować do Wydziału Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Siechnicach na adres mailowy: wss@umsiechnice.pl

 

W przypadku zebrania się większej liczby takich deklaracji Gmina podejmie dalsze działania w celu zorganizowania pomocy i (lub) jej przekazania. W lipcu tego roku minęło 20 lat od spustoszenia dużej części naszej Gminy przez powódź tysiąclecia. Wtedy mogliśmy liczyć na pomoc wielu osób i instytucji. Odbudowa Gminy zajęła kilka lat. Będziemy solidarni i pomożemy potrzebującym tego dzisiaj.

 

Burmistrz Siechnic

Milan Ušák

 

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
baner-czujnik-smogu-gmina-s.jpg
baner-targowisko-w-siechnicach.jpg
baner-rekrutacja.jpg