Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Aktualności
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
grafika
Zawody stowarzyszenia Koliber w Karate
20 / 01 / 2020 Aleksandra Chlebosz 1007

W dniu 1 grudnia 2019 r. odbyły się zawody Karate organizowane przez Stowarzyszenie Koliber i Klub Sportów Azjatyckich Budokan. Imprezę odwiedziło ponad 130 zawodników ze wszystkich grup wiekowych. Sprawdzali swoje możliwości startując w konkurencjach: Kata, Kihon i Kumite (fantom).

 

Z uwagi na mikołajkowy charakter zawodów, każdy zawodnik otrzymał paczkę oraz medal pamiątkowy. Dodatkowo zawodnicy, którym udało się stanąć na podium otrzymali puchary i dyplomy.

 

Wszystkim zawodnikom, którzy wzięli udział w zawodach życzymy kolejnych sukcesów!

 

Natomiast wszystkich, którzy chcieliby zacząć swoją przygodę z karate stowarzyszenie Koliber zachęca do spróbowania swoich sił i wzięcia udziału w treningach.

 

W imieniu Stowarzyszenia Koliber pragniemy również przekazać podziękowania dla Ochotniczej Straży Pożarnej z Siechnic, która zabezpieczyła imprezę pod kątem pierwszej pomocy przedmedycznej. OSP z Siechnic, co roku wspiera oraz pomaga przy organizacji imprez klubu zabezpieczając cześć medyczną. Strażacy nigdy nie odmawiają pomocy i zawsze są chętni uczestniczyć w tego typu przedsięwzięciach.

 

 

 

Tekst oraz zdjęcia zostały przekazane przez stowarzyszenie "Koliber".

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się