Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
banereeeeeek.JPG
Szukaj
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
baner-oferty-pracy.jpg
banerek---plac-podatki.jpg
Aktualności
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
grafika
Gmina Siechnice zaprasza kluby piłkarskie do współpracy z WKS Śląskiem Wrocław
29 / 03 / 2018 Mariusz Różnowicz 1619

Burmistrz Siechnic Milan Ušák oraz Prezes WKS Śląsk Wrocław S.A. Marcin Przychodny zapraszają Prezesów Klubów sportowych z terenu Gminy Siechnice do podjęcia współpracy z klubem Śląsk Wrocław, w zakresie szkolenia dzieci i młodzieży.

 

Klub Śląsk Wrocław na spotkaniu, które odbyło się w dniu wczorajszym na stadionie miejskim we Wrocławiu, zwrócił się do Burmistrza Siechnic o wskazanie 1-2 klubów, które podejmą współpracę, dostosowując swoje plany treningowe do zaproponowanych przez Śląsk Wrocław, a także są zainteresowane przekazywaniem najzdolniejszych wychowanków z tych klubów do Akademii Piłkarskiej Śląsk Wrocław. Również wytypowani przez kluby (które podejmą współpracę) trenerzy będą mieli okazję skorzystać ze szkoleń i stażów trenerskich we wrocławskim klubie.

 

Burmistrz Siechnic Milan Ušák chciałby, aby współpraca dotyczyła jednak jak największej liczby klubów, dlatego Gmina zwróciła się w bezpośredniej korespondencji do Prezesów lokalnych klubów z pytaniem o zainteresowanie taką współpracą. Potrzebna jest jednak bardzo szybka decyzja ze strony klubów, gdyż narzucony przez Śląsk Wrocław termin podpisania trójstronnych porozumień o współpracy to 5.04.2018 r.

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
baner-czujnik-smogu-gmina-s.jpg
baner-targowisko-w-siechnicach.jpg