Gmina Siechnice

Aktualności
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
grafika
Klub Karate WKF ARAWASHI Siechnice wraca z 4 medalami
26 / 02 / 2018 Aleksandra Chlebosz 1090

Klub Arawashi wrócił z Międzynarodowego Turnieju Karate WKF Rada Regentów. Reprezentowali nas: Kasia Baranowska, Ania Madej, Maria Węglarowicz, Zuzanna Zielińska, Antek Pawluk, Tymon Karwala. Resztę ekipy naszego klubu niestety zmogła choroba.

 

Zawodnicy Arawashi pokazali klasę. Z Turnieju przywieźliśmy 4 medale we wszystkich kolorach. Mieliśmy 2 finały z czego jeden należał do nas.

 

Pierwszy finał wywalczyła sobie Ania Madej. Niestety przy końcu zabrakło szczęścia i przegrała 2:1 z zawodniczką z Krapkowic. Warto dodać, iż Ania walczyła z nią już dwukrotnie i oba starcia wygrała.


Drugi finał rozegrała Maria Węglarowicz. Maria pokonała zawodniczkę z Czech 2:1. Wszystkie walki wygrała bez straty punktów.


Szczęścia przy dojściu do finału zabrakło Zuzi Zielińskiej oraz Antkowi Pawlukowi. Jednak w repasażach odrobili lekcje z eliminacji i w pięknym stylu wywalczyli brązowe medale.


Bez medalu powrócił Tymon Karwala, który walczył znakomicie. Wygrał on pierwszą walkę lecz w repasażach przegrał.


Najmłodszą zawodniczką Arawashi była Kasia Baranowska - 7 latka, która pierwszy raz startowała. Kasia niesamowicie walczyła w konkurencjach fantom i kumite. Widać, że ma serce do walki. Niestety w repasażach o brąz zabrakło Kasi doświadczenia i musiała zadowolić się 4 miejscem, bez medalu. Jesteśmy przekonani, że z każdym kolejnym startem będzie coraz lepiej!

 

Dziękuję wszystkim zawodnikom za godną postawę i reprezentowanie klubu oraz rodzicom za wsparcie na turnieju!

 

 

Trener Łukasz Klujew

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
baner-czujnik-smogu-gmina-s.jpg