Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
banerek-fotowoltaika.jpg
Szukaj
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
baner-oferty-pracy.jpg
Aktualności
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
grafika
Zawodnicy z Klubu Sportowego Pekho wicemistrzami na Międzynarodowym Turnieju Taekwondo ETA
10 / 04 / 2017 Paulina Klujew 787

01.04.2017 roku odbył się siódmy Międzynarodowy Turniej Taekwondo ETA o Puchar Burmistrza Grodziska Wlkp. Turniej już od wielu lat stał się najważniejszym punktem na mapie zawodów Taekwondo ETA w Polsce.

Turniej odbył się w dwóch konkurencjach – walka sportowa – Kyorugi oraz układy formalne, czyli Poomse. Konkurencje odbywały się równolegle, na dwóch oddzielnych polach.

 

Na zawodach pojawiło się prawie 140 zawodników z 7 klubów z Polski (Leszno, Wschowa, Dębno Polskie, Przewóz, Borowiec, Grodzisk Wlkp / Nowy Tomyśl (jako Rang Do) oraz Św. Katarzyna).

 

Nasz klub reprezentowało 25 zawodników, którzy przywieźli kolejny worek medali zarówno w walkach, jak i układach formalnych (9 brązowych, 8 srebrnych oraz 8 złotych). To już powoli standard, że Pekho Św.Katarzyna/Wrocław plasuje się w czołowych miejscach na turniejach krajowych oraz międzynarodowych. Jest to efekt ciężkiej pracy trenerów oraz zawodników, którzy sukcesywnie od początku sezonu przygotowują się pod kwietniowe zawody. Ostatecznie zdobyliśmy drugie miejsce w kwalifikacji drużynowej.

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
baner-czujnik-smogu-gmina-s.jpg
baner-targowisko-w-siechnicach.jpg
baner-rekrutacja.jpg