Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Aktualności
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
grafika
Komunikat Burmistrza Siechnic do Sołtysów i Przewodniczących Rad Osiedli
14 / 03 / 2020 Mariusz Różnowicz 664

Szanowni Państwo,


bezwzględnie zakazuję wykorzystywania obiektów gminnych, w tym świetlic we wszystkich miejscowościach gminy do spotkań w większych i mniejszych grupach osób. Proszę odwołać wszystkie planowane imprezy i zebrania (w tym rad jednostek pomocniczych).

Zalecam ograniczenie do koniecznego minimum kontakt na zewnątrz z innymi mieszkańcami i poruszanie się po gminie i poza nią. Najlepiej starajmy się pozostawać w domach z bliskimi. W razie, gdyby w Państwa jednostkach były osoby starsze, niesamodzielne bez pomocy proszę o zgłaszanie takich przypadków do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej i Urzędu Miejskiego.

W czasie weekendu i po godzinach pracy Urzędu proszę kontaktować się bezpośrednio ze Mną,  Zastępcą Burmistrza, Sekretarzem Gminy i innymi członkami kierownictwa urzędu i jednostek organizacyjnych gminy. Będziemy się z Państwem kontaktować indywidualnie bezpośrednio i środkami porozumiewania się na odległość. Będziemy w razie potrzeby organizować pomoc dla takich osób (w tym poddawanych kwarantannie).

 


Milan Ušák
Burmistrz Siechnic


Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się